Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    oczywiscei ze ilosc przeciwnikow ma znaczenie ale tutaj tak czy siak na turnie mamy jednego przeciwnika

    Wiec wiekszy bet absolutnie by tego nie zmienil

    A co do rozdania to dla mnie za malo informacji bym mogl podjac jakas dezycje krotej bym mogl byc pewny

    Wiemy ze to donk ale nie wiemy czy to taki typ donka ktory poprostu uwielbia callowanie i nawet kiedy trafi uklad to go slowplayuje

    Czy moze gra bardziej agresywnie chociaz z rozegrania j10 wynika ze jest raczej pasywny

    ja gdybym wiedzial ze gosc to donk zagralbym za powiedzmy 60

    ale gdy odwinie nam allinem to chyba bym moze nawet spasowal i oszczedzil 100 bo jest duza szansa ze ma ta 6

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Jak duzo izolujesz pre flop to bet jest ok. Jezeli raisujesz tylko dla value to wiekszy raise (chodzi o to by grac tak samo rece izolujace i dla value). Co do turna, jezeli w/g Twojej analizy gosc betuje river po naszym checku na turn a Ty masz problem czy sprawdzac to ja betuje turn dla value. Na riverze, roznie, czesto bede dawal value.

    pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ilość przeciwników ma ogromny wpływ na SB - gdyby ten był graczem myślącym - to jego zakres by się bardzo zawęził do: monsterów, wyższych pocketów czy SD- ze względu na to, że CB w starciu z 3 opponentami jest bardziej scary i ze względu na limperów, którzy również mają nad nim pozycję i 6 jest jak najbardziej w ich zasięgu

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    Co prawda gram jedynie marne NL100, ale może dorzucę swoje 3 grosze. Według mnie sebkrol nie masz racji mówiąc, że limperzy nie mają żadnego znaczenia dlatego że oceniasz zagranie na preflopie w oparciu o to co sie stało na flopie. Jakim prawem? Z drugiej strony mówiąc, że rozdanie zostało spieprzone preflop tez chyba lekko przesadzamy. Na flopie gram podobnie może nawet mniejszy bet przeciwko TAKIEMU graczowi. Dlaczego? Jak rozumiem zakładamy że gracz jest słaby. Gdy podbijemy mniej łatwiej zostaniemy sprawdzeni przez niskie i srednie pocket pary. A wtedy gosc gra z 2 outami i jest w tarapatach dodatkowo podbijajac mniej łatwiej bedzie sie nam wycofac gdy sami przeczujemy klopoty. TURN gram pasywnie. Czy jest jakas reka ktora moze sfoldować ktorej nie sfoldowal na flopie? Do tego check na turnie czesto zimplikuje jego blef na riverze.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    TURN gram pasywnie. Czy jest jakas reka ktora moze sfoldować ktorej nie sfoldowal na flopie? Do tego check na turnie czesto zimplikuje jego blef na riverze.

    chyba przeczysz sam sobie i jeśli ma pocketa to po co mu bluff na riverze?

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    ja w starciu z takim gościem betuję TURN z tego co mówisz jest pasywny postflop, więc nie sądzę aby na RIVER bluffował oddając ci euro

    taki gość może mieć masę pocketów, których nie zrzucił do beta, a także overcards + 35 i jakieś gutshoty typu 78 + backdoor FD

    T nie jest za dobra na 2barrel bluff, bo grasz tight - dlatego może kontynuować grę z pocketami, a jęśli na river wpadnie Q+ to może to sfoldować jeśli A to może wygrać pota, bo Donk może tutaj trzymać jakiegoś A np A4 i itp
    Nic dodać nic ująć. Najpierw rozpisujesz się na kilka zdań jaki to idiota, a potem nie wiesz co zrobić. Może mieć tutaj mnóstwo kart które bijesz. Właśnie takich jak igiel napisał.

    Cytat Zamieszczone przez El_Bandito Zobacz posta
    Do tego check na turnie czesto zimplikuje jego blef na riverze.
    Nie ma takiego słowa.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 23-09-2008 o 00:32