Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Elo.

    Rozdanie pisze z pamieci mam ich jeszcze troche porozpisywanych na karteczkach to teraz powrzucam troche.

    Mam QQ na buttonie, stolik raczej tight, ale przed chwila sie podwoilem ladnie z nutsem na rivie chek raisujac all in. Mam solidna opinie , bet cebet, bardzo rzadko calluje pf, 3 bet or fold raczej. Lada dzien kupie PT bedzie latwiej.

    CO otwiera do 10,5$ mam QQ na BUttonie , stack CO 450$ ja mam kolo 700$ wciskam pot do 36$ foldy na blindach ziomus doklada.

    FLOP:

    A82 3 kara

    Mam Q karowe koles czek ja standardowo mysle cebet 3/4 pota to bylo 56$ okolo

    ziom call.

    Ok czyli jestem w dupie ale wierze ze karo jest moim outem, jesli ma AK w tym K karowe to bardzo niemilo. Jednak moge go stawiac na jakies AT AQ AJ AK bez kara ale rownie dobrze JJ TT 99 z karem



    TURN:

    5

    bez kara koles czek, no to ja easy check za nim , nie ma sensu budowac sporego pota z taka reka, a Ax raczej i tak nie wygonie,

    RIVER:

    3 bez kara

    Czyli mam pare QQ, koles betuje do pota 188$ 112$

    EASY FOLD? Zasieg kolesia w moim mniemaniu pisalem po flopie. Jednak z jakims TT 99 JJ prawdopodobnie czeknalby na river, jednak po naszym czeku na turnie prawdopodobnie stawia nas na pare nizsza od asa KK QQ JJ, moglby probowac zmusic nas do wyrzucenia tej reki? Czy jednak reprezentuje asa i value betuje?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    standard. easy fold. bijesz tylko blef (prawdopodobienstwo nikle).

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    tak, easy fold

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    17

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77
    Easy fold