Zobacz wyniki ankiety: Jakie wpisowe będzie obowiązywać w lidze jesiennej?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 50

    21 55.26%
  • Tak ja w zeszłym sezonie 40

    7 18.42%
  • Z 1 rebuyem 40+30

    8 21.05%
  • Żadna z tych opcji

    2 5.26%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Koyotee Zobacz posta
    ;O
    Tylko w środy transmisja jest.
    We wtorki tylko skróty.
    Mówię o TVP!!
    eejjjj.... nawet moja babcia lat 85 ma już kablówke...

    a z Tobą Idziu się nie mogę zgodzić. Studenci mają "studenckie czwartki" w wielu wrocławskich klubach. chyba , że masz na myśli "nie-studentów".
    ale wracając do sedna, to wydaje mi się, że studenci mogliby się dostosować jednak. raz pokerek raz imprezownia. i to nie dlatego, że większość z nas woli oglądać mecze a przede wszystkim dlatego , że w saloniku potrafi się zebrać spora i głośna ilość fanów LM którzy skutecznie mogą zepsuć przyjemność z gry. no chyba , że ktoś lubi w takim hałasie grać. a ewentualna zmiana lokalu wg mnie będzie trudnym tematem... właściciele lokali nie patrzą na nas przychylnym wzrokiem, a w saloniku mamy prawie jak u pana Boga za piecem. może na pierwsze wrażenie salonik wygląda jak nora ale ceny mocno LOW a bardzo miłe dziewczyny z obsługi za sensownego tipa w postaci zrzutki po np 10zł siedzą choćby do siódmej rano gdy mamy ochotę pograć stolik cashowy
    ale zrobicie jak chcecie.
    a w kwestii wpisowego może rzeczywiście nie powinienem się wypowiadać. w końcu to ma być liga przede wszystkim dla Was - studentów , początkujących itp. więc się już nie wtrącam.

  2. #32
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    a z Tobą Idziu się nie mogę zgodzić. Studenci mają "studenckie czwartki" w wielu wrocławskich klubach. chyba , że masz na myśli "nie-studentów".
    w którym momencie zaprzeczyłem temu ?

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    1
    ja też jestem za czwartkiem, jak to już ktoś wcześniej zauważył, powrót o 2-4 we wtorek(środę rano) psuje cały tydzień, a piątek - można sobie odpuścić o LM nie wspominając

    a wpisowe 50 najlepsze, freezout, bo rebuy bedzie jeszcze dłużej trwał

  4. #34
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Zidziu Zobacz posta
    no dobra ale we wtrki ludzie laza po klubac h a;lbo znajomych i ogladaja mecze tak mi sie wydaje
    może źle wywnioskowałem, ale to zabrzmiało jak argument za czwartkiem , bo we wtorki ludzie łażą po klubach.... tak jakby w czwartki studenci siedzieli w akademiku i się uczyli. czy tylko ja to tak odczytałem?

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    14
    czwartek

  6. #36
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1
    Witam,
    moje typy:

    wtorek
    50 PLN
    freezout

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Wyjeżdżam na tydzień i będę nie osiągalny. W piątek za tydzień założę nowy wątek już z regulaminem i rozpiską turniejów