Zobacz wyniki ankiety: Jakie wpisowe będzie obowiązywać w lidze jesiennej?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 50

    21 55.26%
  • Tak ja w zeszłym sezonie 40

    7 18.42%
  • Z 1 rebuyem 40+30

    8 21.05%
  • Żadna z tych opcji

    2 5.26%
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    w kwestii wpisowego. ponad dwuletnie doświadczenie pokazało, że na pewno nie dogodzi się wszystkim. ale wg mnie rozwiązanie z jednym rebuy powinno pogodzić największą grupę graczy. to taki złoty środek.
    wg mnie dodanie rebuya spowoduje, ze Ci, dla ktorych wpisowe 40-50 jest juz niemal graniczna kwota przestana w ogole sie pojawiac.

    patrzac na frekwencje widac, ze regularnie w ostatnim sezonie przychodzilo:
    6-12 turniejow: 18 osob
    3-5 turniejow: ~12 osob
    1-2 turnieje: ~60 osob
    sadze, ze Ci, ktorzy przyszli 1-2 razy moga zaczac za niedlugo przychodzic, o ile wpisowe gwaltownie nie podskoczy (rebuy uwazam za podwyzke - niby nie musisz go brac, ale Ci, ktorych stac na rebuya maja tak na prawde mega przewage).

    no chyba, ze highstakowa Dziesiatka, ktora ostatnio przestala przychodzic na lige 40-zlotowa zacznie rzeczywiscie chodzic na lige z jednym rebuyem (choc jakos nie chce mi sie w to wierzyc)

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Watpie aby zmiana z freezouta na 40+30 zmieniała cokolwiek, to wciaz ultra niski turniej i prawie nikomu nie bedzie sie chciało w to bawic.

    Wtorek jest super beznadziejny ze wzgledu na LM.

    DuzySlon

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    No skoro tak większość uważa to może faktycznie czwartki będą lepsze. Choć z drugiej strony focusik post niżej też ma rację
    DużySłoniu - jakie wpisowe powinno być według Ciebie aby "Starsza Ekipa" chodziła regularnie, a nie raz na jakiś czas?
    Ostatnio edytowane przez Koyotee ; 16-09-2008 o 00:23

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Legnica/Wrocław
    Posty
    149
    Moim zdaniem warto spróbować wtorki przez jeden sezon, w poprzednim sezonie chodziło dużo studentów, którzy przychodzili ale marudzili, że muszą wybierać pomiędzy pokerem a imprezami :P

    Ten sezon szczególnie może służyć za dobry materiał na eksperyment, ponieważ w październiku i listopadzie najwięcej ludzi chodzi na imprezy

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    czy dzisiaj jest cos grane zatem ?

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    7
    Wlasnie wlasnie , kiedy mozna sie spodzieac pierwszego turnieju ? Poniewaz nie chcial bym przegapic

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Tak sobie teraz pomyślałem, że nasza kochana TVP i tak nie transmituje LM we wtorki. Pokazują mecze tylko w środy.
    Więc pewnie i tak większość osób meczów wtorkowych nie ogląda (Mogę się mylić:P)
    Więc jednak wciąż jestem za przeniesieniem ligi na Wtorek!!

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Liga rusza od paźdzernika i skończy ię przed świętami... Ja osobiście jestem również za czwartkiem

    @Kojot
    Jak to nie transmituje? Jasne że transmituje

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    ;O
    Tylko w środy transmisja jest.
    We wtorki tylko skróty.
    Mówię o TVP!!

  10. #30
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    no dobra ale we wtrki ludzie laza po klubac h a;lbo znajomych i ogladaja mecze tak mi sie wydaje