Zobacz wyniki ankiety: Jakie wpisowe będzie obowiązywać w lidze jesiennej?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 50

    21 55.26%
  • Tak ja w zeszłym sezonie 40

    7 18.42%
  • Z 1 rebuyem 40+30

    8 21.05%
  • Żadna z tych opcji

    2 5.26%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Zawsze warto zapytać i mieć pewność

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    7
    Ja tez bym chetnie pogral. Jestem nowy w swiecie pokera , wiec pewnie nie powalcze za duzo , ale doswiadczenie trzeba zdobywac Pasuja mi zarowno wtorki jak i czwartki
    Pozdro

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    choć nie będę częstym gościem na lidze to jako pierwszy organizator ligi pozwolę sobie na kilka uwag.
    czwartek jest lepszym dniem, bo to taka tradycja już i wielu na pewno się przyzwyczaiło i poustawiało sobie inne zajęcia tak by mieć ten wieczór wolny na pokera. kwestia druga to w saloniku często większe ekipy oglądają mecze. a we wtorki jest liga mistrzów. granie w pokera z głośnym tłumem na karku nie wchodzi wg mnie w rachube. l nie wspomnę już o tym , że wśród nas również jest sporo kibiców i zaraz zacznie się przenoszenie turnieju , bo np MU gra z milanem. zdecydownie jestem za czwartkiem
    w kwestii wpisowego. ponad dwuletnie doświadczenie pokazało, że na pewno nie dogodzi się wszystkim. ale wg mnie rozwiązanie z jednym rebuy powinno pogodzić największą grupę graczy. to taki złoty środek.
    no i cieszę się bardzo, że mamy nowego prowadzącego ligę , bo obawiałem się , że takowy się nie znajdzie. "stara ekipa" nie ma już siły , więc miło , że Prezes się podjął tego odpowiedzialnego zadania. życzę powodzenia

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    czwartek jest lepszym dniem, bo to taka tradycja już i wielu na pewno się przyzwyczaiło i poustawiało sobie inne zajęcia tak by mieć ten wieczór wolny na pokera. kwestia druga to w saloniku często większe ekipy oglądają mecze. a we wtorki jest liga mistrzów. granie w pokera z głośnym tłumem na karku nie wchodzi wg mnie w rachube. l nie wspomnę już o tym , że wśród nas również jest sporo kibiców i zaraz zacznie się przenoszenie turnieju , bo np MU gra z milanem. zdecydownie jestem za czwartkiem
    Właśnie i ja też myślałem o tej lidze mistrzów... No cóż wszystko daje pod głosowanie jak większość zatwierdzi... Myślę że jak nagle wtorek okaże się feralnym dniem to wtedy będzie mozna przenieść to na czwartek.

    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    w kwestii wpisowego. ponad dwuletnie doświadczenie pokazało, że na pewno nie dogodzi się wszystkim. ale wg mnie rozwiązanie z jednym rebuy powinno pogodzić największą grupę graczy. to taki złoty środek.
    No tak, ale zeszłosezonowa liga pokazała że niskie wpisowe też jest nie złym rozwiązaniem aby zgromadzić wiekszą ilość graczy. Co do tego wydaje mi się że 40-50 zł to idealna kwota dla studenta, ucznia, ludzi którzy raz na tydzień chcą sobie pograć w pokera.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    119
    jesli moglbym sie tu wypowiedziec, mimo ze nie bede czestym gosciem, to jesli juz, to czwartek bylby nieco lepszy
    pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Prezes87 Zobacz posta
    No cóż wszystko daje pod głosowanie jak większość zatwierdzi...
    ja bym tego nie poddawał pod głosowanie. wtorek i środa to są złe dni z powodu ligi mistrzów. już to przerabialiśmy.

    Cytat Zamieszczone przez Prezes87 Zobacz posta
    No tak, ale zeszłosezonowa liga pokazała że niskie wpisowe też jest nie złym rozwiązaniem aby zgromadzić wiekszą ilość graczy.
    przerabialiśmy już masę rozwiązań jakie zrobić wpisowe by przyciągnąć ludzi. obniżyliśmy wpisowe i rzeczywiście pojawiła się cała masa nowych twarzy. wydawało się ,że pomysł trafiony w dziesiątkę , (mimo tego że z gry zrezygnowało ok dziesięciu stałych i regularnych graczy bo wpisowe było za niskie) to sala była pełna... ale jakoś ten zapał nowych graczy szybko minął. mam nadzieję, że wraz z najazdem studentów przybedzie spora grupa nowych. czego Wam życzę

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Zobaczymy jak to się będzie rozwijać licze że jeżeli średnia będzie utrzymywać się na poziomie 25 ludzi to bedzie to nie zły wynik

  8. #18
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Cóż równiez uważam że wtorek to beznadziejny dzień i zresztą nie tylko ja, aczkolwiek zrobicie jak uważacie

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Jestem za czwartkiem m.in. z powodu ligi mistrzów

  10. #20
    Zdecydowanie czwartek:
    1. liga mistrzow
    2. dla osob pracujacych - granie do 2 nad ranem z wtorku na srode potrafi skutecznie rozbic reszte tygodnia. piatek mozna sobie czesto nieco odpuscic