Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    na ligę mogę mieć mało czasu ale rozpoczęcia sezonu nie odpuszczę, jedno miejsce na główny turniej poproszę

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Wpisałem cię Irek.Myślalem ,że wiesz o tym turnieju.

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    No to spoko dopiero sie zorientowalem,ze to w regionalnych nigdy tam nie wchodzilem,Ale Wam zloje tylki na sama mysl geba mi sie smieje.

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez ambient Zobacz posta
    Nic nie wskazuje na to by jeszcze jakieś osoby zechciały zagrać w naszym głównym turnieju.Wiem że wpisowe jest wysokie.Mamy jeszcze miejsce na turniej dodatkowy S&G z wpisowym 100+10 na przykład.Jeśli są chętni- proszę się zgłaszać.
    Jestem

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Joker, przecież grasz w głównym turnieju,a i tak chętnych na razie nie ma.Zresztą przy 12 osobach w turnieju głównym z dodatkowym turniejm S&G byłby kłopot.

    p.s. Jak na razie nie jest źle.Zapowiada się ciekawy turniej.Szkoda że nie moga zagrać Zdzisio, Paulina i Colo.Pierwsi z powodu wyjazdu, a Colo po naszych ostatnich "urodzinach" jest lekko w........y.Na stole, jak już siądziemy między Irkiem a Napalmem , to pewno dotkliwie zatęsknimy za Zizu i Maradoną a i Scorpem oczywiście.
    Ostatnio edytowane przez ambient ; 17-09-2008 o 02:11

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    ja tez nic nic nie widzialem. Jak dla mnie wpisowe troche za wysokie ale na SNG sie pisze. takze prosze o zapisanie. Jestem nowy i do ligi w szczecinie tez bym chcial.A wpisowe jak cos to rozumiem na miejscu? bo nie wykluczone ze do turnieju tego za 350 tez dam rade..bedzie mozna na miejscu sie dopisac jak cos?

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    S&G nie wypali.Nie ma chętnych.Zapraszamy cię Mrowa do turnieju głownego.

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    29
    bede..pozdrawiam

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Jak bedzie gralo 13 osob to Pala 5 na bablu.Dobrze kombinuje?

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    Hhaha Irek jak zawsze powie cos dobrego

    Btw. Ja niestety musze odwolac swoj udzial w turnieju :< Nie bedzie mnie przez caly weekend w szczecinie.