Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pomysł ;)

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Ostatnio wpadlem na pomysl ktory moze nie zmienia za wiele ale mysle ze bylby dobrym usprawnieniem na forum

    Dotyczy on watkow ktore stracily aktualnosc albo sens typu jakies oferty w bazarku, informacja o jakies promocji w 2007 roku Zapisy na jakis turniej ktory jzu sie odbyl, i tak dalej i tak dalej


    Pomysl polegalby na tym ze autorzy tych tematow umieszczali by w poscie jakis tekst ktory by sie ustalilo tak ze moderatorzy mogli by co jakis czas wpisac ten tekst w wyszukiwarke na forum i po usuwac te topici ktore raczej juz zasmiecaja forum


    Mysle ze takie cos ulatwilo by np szukanie jakis informacji poniewaz w wynikach nie pojawialy by sie tam wyzej wymienione topici tylko dlatego ze ktos uzyl w nich akurat danego slowa


    Nie wiem czy takie "odchudzenie" forum mialo by wplyw tez na ogolna szybkosc wczytywania ale mysle ze napewno by mu nie zaszkodzilo


    Co o tym myslicie ? to chyba nie kosztowalo by wiele zachodu a i niektore subfora przegladalo by sie wygodniej

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Z tego co wiem to na forach phpBB można ustawić 'czas' topiku, tylko nie jestem pewien co się dzieje po upłynięciu tego czasu.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie prościej byłoby zwyczajnie dodać możliwość usuwania wątków przez tego, kto je założył?

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W sumie w bazarku uzytkownicy moga usuwac zalozone przez siebie watki, a w dziale pokerroomy ludzie z pokerroomow maja uprwnienia mdoeratorow wiec tez moga usuwac stare promocje. Za dodaniem mozliwosci usuwania zalozonych przez siebie watkow jakos nie jestem, bo w sumie wypadaloby rowniez zapytac o zgode tych ktorzy w watku sie wypowiadali. Niemniej jednak moze rzeczywiscie moze warto zastanowic sie nad ewentualnie zrobieniem jakiegos archiwum z normalnym dostepem, ale wylaczonego z wyszukiwania. Poszperam jak to robili inni.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    aha to nawet nie wiedzialemz e w bazarku tak mozna

    no moze i w pokeroomach maja uprawnienia moderatorow ale i tak jest mnostwo watku o przeszlych promocjach albo innych ktorej raczej juz nikomu sie nie przydadza

    Ogolnie tob byl taki moj luzny pomysl ktory oczywiscie wiele nie zmienia,

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    w dziale pokerroomy ludzie z pokerroomow maja uprwnienia mdoeratorow wiec tez moga usuwac stare promocje
    na to bym raczej nie liczył, ale gdyby zasypywali stare nowymi też by źle nie było