Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wkleję jeszcze wykres z września bo w sumie początkiem września zacząłem po długiej przerwie znowu narzekać , a wkleiłem wykres gdzie co prawda miałem wcześniej downswingi ale druga częśc wykresu to również upswing i ostatecznie patrząc na wykres nie jest tak źle... Choć jak mówię to tylko rozdania z showdownami.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Nie jestem wielkim specjalistą od programu PokerGrapher ale z tego co pokazałeś wynika jedno - niestety nie masz pojęcia o grze postflop i prawdopodobnie brakuje Ci podstaw :/

    Pre flop również straaaasznie komplikujesz sobie grę. 11/7 na mikro gra się ciężko ponieważ:
    1. Za dużo raisujesz pre flop. Raisowanie jest dobre na graczy myslących. Dodatkowo jeżeli raisujesz pre flop musisz grać naprawdę nieźle postflop, oceniać jakie szanse ma CB, jaka jest struktura flopa...
    2. Zrzucasz za dużo dochodowych układów. 15% rąk to minimum które możesz w prosty sposób zrobić dochodowe. Innymi słowy, zrzucasz układy generujące pieniądze. Średni pomysł.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Wklejam wykresy które chciałeś.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Hedge Zobacz posta
    Running hot + zapewnie dobrze rozgrywane
    Możesz rozszerzyć swoją wypowiedź? Bo narazie niewiele czaję.

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Zawsze usuwałem poprzedni filtr. Dlaczego tak malo fd? Bo nitowałem i grałem głównie parki + wysokie karty. Te drugiej rzadziej. Popatrz - gdybym np zostawił filtr do overpar i włączył dodatkowo filtr fd to by ani jednego rozdania nie było bo te 2 rzeczy na flopie równocześnie są niemożliwe

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Masz rację - odwołuję ostatanie zdanie z postu 29. Jeszcze co do drawów, dlaczego zależało Ci na wykresach na flopie a nie np na turnie lub na obu tych streetach - jakie to ma znaczenie?

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Zgaduję. Pewnie dlatego, że decyzja rozgrywania drawów podejmowana jest najczęściej właśnie na flopie. Błędy na flopie wykluczają imho sensowną analizę turna i rivera.