Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62
  1. #1
    Grajac jak zawsze irracjonalnie, i przegrywajac z Asami, postanowilem ze rozegram je inaczej. Tak wiem , donk ze mnie mam 82% przed flop vs pair.

    Gosc byl UTG, walnal raise (wiedzialem na 99% ze ma to KK) tym bardziej sie ucieszylem bo na BB dostalem AA, Wszyscy fold.

    Pozostala kwestia : reraise i All in ? Czy moze zobacze flopa.
    Wiem mogl miec niska pare, Suited con. 24s
    Ale ja widzialem ze on ma te KK.

    Walnalem Calla.
    Flop 223 rainbow. Ja check, on 3/4 pot, ja call.
    TURN : K , WTF??????????!!!!!!!!!
    I W tym momencie wiedzialem ze jestem pogrzebany.

    Ja check, on check
    River: blank

    Ja check, on POT, ja CALL, mial KK. WOW!

    No i teraz. Ja wiem ze ASY TO EASY ALL IN!!!!
    ALE JEZELI WIEM ZE KTOS MA DANA PARE, I WIEM ZE JEZELI FLOP JEST OK, TO MOGE SLOW PLAYOWAC BO I TAK DOJDZIE DO ALLINOW.

    Powiedzcie mi, czy moj tok rozumowania jest dobry, Stracilem przez to tylko 1/5 czipow, a moglem odpasc.
    Wiem ze gadam glupoty, Bo bylem 4:1 , ale zostalem w grze !?

    Z 2 strony po moim 3 raraise on moglby zrzucic KK, wiedziac ze mam asy, chociaz jak zyje nie widzialem zeby ktos zrzucil KK nawet jak juz 10 raz reisowalem.

    To jest tylko jedna z sytuacji gdzie odpuszczalem,

    Jak wiedzialem ze gosc ma 2 OVer and nut flush a ja PAre, i bylo 50/50 odpuszczalem 120BB, bo dalej moglem wygrac,

    Czy ja gram pasywnie ??? Czy asekuracja jest dobra?
    Czasem wale all in z gorsza karta ale jak wiem ze ktos spasuje......

    Czekam na bluzgi, YOOOOOOOOOO

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    jak masz reada że ma KK na 99%, to powinieneć mieć reada co najmniej 80% że na turn będzie K, więc fold preflop

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Skoro masz takiego monster reada ze mial kk to po co ten call na river? Generalnie zagrales dobrze bo sie nie sczysciles,ale ja i tak bym walna all in preflop przy takim readzie ze ma kk w knocu by nie zrzucil a tylko dwa outy mnie masakruja...pozdro

  4. #4
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    call oop z aa to blad nie bad beat

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    naucz się pisać jak człowiek, wtf tytuł topiku?

    zagrałeś beznadziejnie, ale ten post jest tak skonstruowany, że nawet nie wiem gdzie się do czego odnieść.

    aha, chciałbym nominować ten post do lotów, na wszelki wypadek zacytuję gdyby kolega chciał usunąć.

    Anty BEAD BAD, czy co TY NIE pushujesz z AA? ale moron
    Grajac jak zawsze irracjonalnie, i przegrywajac z Asami, postanowilem ze rozegram je inaczej. Tak wiem , donk ze mnie mam 82% przed flop vs pair.

    Gosc byl UTG, walnal raise (wiedzialem na 99% ze ma to KK) tym bardziej sie ucieszylem bo na BB dostalem AA, Wszyscy fold.

    Pozostala kwestia : reraise i All in ? Czy moze zobacze flopa.
    Wiem mogl miec niska pare, Suited con. 24s
    Ale ja widzialem ze on ma te KK.

    Walnalem Calla.
    Flop 223 rainbow. Ja check, on 3/4 pot, ja call.
    TURN : K , WTF??????????!!!!!!!!!
    I W tym momencie wiedzialem ze jestem pogrzebany.

    Ja check, on check
    River: blank

    Ja check, on POT, ja CALL, mial KK. WOW!

    No i teraz. Ja wiem ze ASY TO EASY ALL IN!!!!
    ALE JEZELI WIEM ZE KTOS MA DANA PARE, I WIEM ZE JEZELI FLOP JEST OK, TO MOGE SLOW PLAYOWAC BO I TAK DOJDZIE DO ALLINOW.

    Powiedzcie mi, czy moj tok rozumowania jest dobry, Stracilem przez to tylko 1/5 czipow, a moglem odpasc.
    Wiem ze gadam glupoty, Bo bylem 4:1 , ale zostalem w grze !?

    Z 2 strony po moim 3 raraise on moglby zrzucic KK, wiedziac ze mam asy, chociaz jak zyje nie widzialem zeby ktos zrzucil KK nawet jak juz 10 raz reisowalem.

    To jest tylko jedna z sytuacji gdzie odpuszczalem,

    Jak wiedzialem ze gosc ma 2 OVer and nut flush a ja PAre, i bylo 50/50 odpuszczalem 120BB, bo dalej moglem wygrac,

    Czy ja gram pasywnie ??? Czy asekuracja jest dobra?
    Czasem wale all in z gorsza karta ale jak wiem ze ktos spasuje......

    Czekam na bluzgi, YOOOOOOOOOO

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    ....
    Gosc byl UTG, walnal raise (wiedzialem na 99% ze ma to KK)...


  7. #7
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    czy Wy !! szydercy, wiecie co to znaczy dobry read ?


  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ta widzimy właśnie...
    często spotykam graczy z takimi readami na moich stolikach...

    robią call preflop z KK/AA na moje raisy z SC czy parką i slwoplayują do rivera, żeby się później i tak wypłacić na moje monstery

    albo trafiają fulla, karetę i bez pozycji robią check do rivera i wygrywają pota 5 czy 10bb


    tak czy inaczej graj tak dalej, powodzonka juz pomijam, że to zapewne mikro i jeśli móisz, że byłes pewien że gość ma KK to jakaś kompletna bzdura bo skąd możesz to wiedzieć po jego jednym raisie???

    najlepiej pasuj preflop te AA jak masz je grać w taki sposób, przynajmniej mniej stracisz.

    pzdr i powodzenia w nauce gry

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Z 2 strony po moim 3 raraise on moglby zrzucic KK, wiedziac ze mam asy
    No freakin' way. Jeżeli wiedziałeś, że ma KK*, to mogłeś przecież od razu zasadzić all ina i grać o stacki będąc faworytem 4.5:1. Nie ma mowy, żeby ktokolwiek na jego miejscu spasował

    *Choć wydaje mi się, że po prostu miałeś czutkę, okazało się, że jednak miał te KK i wydało ci się, że to był dobry "read", podczas gdy tak naprawdę tylko udało ci się zgadnąć. Jeśli się mylę, to wyjaśnij, dlaczego obsawiłeś go akurat na KK, a nie QQ, JJ, AK, AQ czy setkę innych rąk, z którymi mógł raisować z UTG?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 08-09-2008 o 13:30

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Kiedys na TVN byl program: "Nie do wiary". Nie wiem czy jeszcze jest, ale jak cos to mozesz sie zglosic.

    A ostatnio dowiedzialem sie wreszcie co to znaczy grac ABC.

    Absolutny Brak Czutki.

    I takiego grania Ci kiedys zycze.