Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    hahaha n1!

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    cARALooH, nie wiem na jakich stawkach grasz, ale musi to być chyba co najmniej NL5000, skoro musisz uciekać się do aż takiego miksowania gry, żeby przeciwnik przypadkiem po twoim reraise nie zrzucił KK pre flop, obstawiając cię na AA...

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Przepraszam ale cARALooH planujesz może w niedalekiej przyszłości organizację jakiegoś szkolenia z "okrajania z czipow". W razie czego jestem zainteresowany!!!
    Pozdro

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta

    Czasem slowplauje seta, zeby go nastepnie zrzucic, bo wiem ze malo kart ratuje przeciwnika,zlapie 1 z 6 outow, ale co tam Staram sie grac tak zeby nikt nie wpadl na to co mam.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Doswiadczenie, instynkt, przeczucie, intuicja.
    Wiedzialem, bo poprostu wiedzialem.
    .
    Dlatego jak gram slow play, wiem ze gosc mial KK, to i tak chce poniesc jak najmniejsze straty.

    Dzieki temu nie odpadlem juz mnostwo razy, Czy mam brac 60/40 skoro i tak wiem ze go okroje z czipow ?

    Tylko ze jak wiem co ma to po co ryzykowac, ryzykuje z ludzmi ktorzy wiem ze spasuje.

    Poprostu tak juz gram.

    juz wiemy, że głupio nie przegrywasz... a czy mógłbyś nam jeszcze zdradzić ile wygrywasz? ja chętnie bym się tak nauczył jeśli zyski dobre...

  6. #26
    Official Poker Rankings - Poker Ratings, Poker Results and Statistics tu mozesz sprawdzic

    Ja dopiero ucze sie grac, chcialem sprobowac wszystkiego i tyle, ze calluje z AA, no coz, lubie

    Nie bede raisowal 3. raz AA , bo nie chce zeby ktos zzucil KK i tyle Zalezy kiedy, zeby nie bylo ze zawsze calluje
    Chce grac tak zeby ciezko bylo odczytac moje karty.
    Reisowac z AA , to kazdy glupi potrafi.

    Kiedys umiescilem post, ze blindy mnie zjadaja, ze mi karta nie szla, gralem pieknie ODDS, preflop, flop i to jest gowno warte,
    liczy sie tylko to co ja mysle ze ma przeciwnik, i to co on mysli ze ja mam, a to juz nie przychodzi tak latwo.

    Dlatego niestety wiele osob nie rozumie, brak mojego pusha, bo ja wiedzialem ze i tak bede mial doublupa, tylko niefortunnie K wyskoczyl na turnie, i po ptokach.

    Wiele osob pisalo ze Zrzucalo KK vs AA, a czemu ?? Bo mysle ze czlowiek Z AA zagral tak jak mialby AA. I powiecie ze macie dobrego reada, a dla mnie on poprostu zlamil.


    Ciekawe jak na flopie 223, potem T, jakbym wywalil pusha, to czy obstawilibyscie mnie na AA w rece, czy raczej AT, KT, wziawszy pod uwage ze callnalem waszego raisa.

    Kazdy gra jak mu sie podoba, to jest forum, kazdy wyraza swoja opinie, a wy w wiekszosci przypadkow nie podsuwacie pomyslow, tylko walicie bluzgi.

    Pozdro dla wszystkich moich wielbicieli ^^

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Caralooh, zdarzyło ci się żeby twój przeciwnik zrzucił preflop KK przeciwko twoim AA?

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Troszke jestem ten teges wiec za byki sorry. Nie widze nic zlego w sfodlowaniu KK pre flop a tym bardziej zrobienie (tylko) calla z AA. Sfoldowalem dwa razy w zyciu KK pre flop (a nie gram NL5000). Raz w satelicie gdzie zostal ostatni gosc do outa, drugi przypadek w turnieju na zywo, zlimpowalem z utg i poszlo raise, re raise i chip leader all-in mialem drugi stack, po namysle sfoldowalem. Poszly trzy calle, pierwszy AJ, drugi AA, chip leader KK. Raz na rok mozna dac tylko call z AA, ale na 99% ja bym to re raisowal. Przegrasz trudno miales 82%, podjeles dobra decyzje. Koleje 4 razy wygrasz

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Joker przykład że zfoldowałeś KK podczas satelity trochę tu wg mnie nie pasuje, bo gra w satelicie a w cashu to chyba niebo a ziemia . Tak jakby podczas dyskusji czy w piłce nożnej dobrze jest czasem pomóc sobie ręką, ktoś napisał - nie widzę nic złego w zagraniu ręką, sam niedawno tak zrobiłem jak grałem w koszykówkę... .

    Soprano ostatnio wkleił rozdanie gdzie ładnie spasował KK. Sęk w tym że owszem, nie musi to być NL5000, ale Caralooh jak pisze uczy się, czyli domniemuje gra na micro, a tam po prostu nie wierze że nawet ten grający super tight i myślący koleś który z UTG zrzuci QQ i AK, na reraisa wyrzucie także KK...

    A AA też przecie chyba można zlimpować, ale z nadzieją że ktoś po nas zabetuje, a do tego trzeba mieć specyficzną sytuację, czyli np. maniak raisujący 70% rąk, a Caralooh optuje żeby limpować AA jako standard, a nie wyjątek, i chociaż sam jestem amator z micro i się uczę, to z tego co do tej pory się nauczyłem to jednak na micro gramy standardowo...

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    Raz na rok mozna dac tylko call z AA, ale na 99% ja bym to re raisowal. Przegrasz trudno miales 82%, podjeles dobra decyzje. Koleje 4 razy wygrasz
    Nic dodać, nic ująć.