Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    tak jak ja do konca zycia nie bede slowplayowal asow po tym turnieju ;p

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    niby czemu ? tamten gosc moze skakas z radosciz przegrywajaca reka my mozemy byc spokojni z wygrywajaca

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Slow roll zazwyczaj nie jest zbyt mile widzianą zagrywką.

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    17
    Ciekawi mnie jednak czy to rozdanie, nawet po becie mogło potoczyć się inaczej?
    Trafiamy najwyższego seta na flopie, nie chemy betować wysoko bo wyrzucamy z rozdania przeciwnika i nic już więcej nie zapłaci.
    Więc albo czekamy jak Mabuchi albo bet ale nie za wysoki.Dalej nie wiemy co ma przeciwnik bo może to być niższy set lub dowolny draw.Może nawet mieć niższą parkę więc opcja check daje mu możliwoś trafienia seta a chyba chemy akcji z taką kartą?
    Przeciwnik dokłada.Turn to niebezpieczna dla nas karta dająca bądź gotowego strita jak w tym przypadku lub draw do koloru.
    Dalej jednak mamy szansę to wygrać jeśli przeciwko obu tym układom jeśli stół się sparuje.
    Musimy się upewnić z czym mamy do czynienia więc bet.
    Przeciwnik dokłada.Dostajemy czwartego asa i co, nie podniecacie się?
    Podejrzewam, że tylko top pro w takiej sytuacji nie zagrałby AI,a jedynie call na końcowe przebicie.

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Jeśli ktoś nieposzedłby w tej sytuacji allin, to oznaczałoby, że jest głupi, a nie dobry.

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    17
    Po tak wielkim rereis butona?
    Myślę, że ktoś w stylu Negrano mógłby jednak dać tylko call.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 09-09-2008 o 18:24 Powód: usunięty zbędny cytat

  7. #17
    ja jednak watpie

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    No ja też watpie. Przeciwnik 99,99% razy pokazuje w takiej sytuacji fulla.

  9. #19
    jak sami powiedzieli na filmiku, taka sytuacja ma miejsce raz na 2.7miliarda, wiec jak juz sie ma karete asow, nie mozna odpuscic darmowej w 2.699.999.999 na 2700M przypadkow kasy

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    17
    Czasami sie jednak trafia. Tak na szybko znalezione:
    PokerXFactor – Improve your online poker game from top poker pros via the PXF Training Center.
    A w gracza z najwyzszej półki naprawdę zastanowiłoby chyba to przebicie?
    Ale skoro jest tak jak piszesz, to smiać się można chyba tylko z gry aktorskiej Mabuchiego a nie tego jak to rozegrał?

    pozdrawiam