Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    http://luckylukepoo.*************/

    Na blogu podaje dzienny rozkład turniejów jakie gram oraz statystyki z tym związane ZAPRASZAM!!!

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo Zobacz posta
    http://luckylukepoo.*************/

    Na blogu podaje dzienny rozkład turniejów jakie gram oraz statystyki z tym związane ZAPRASZAM!!!
    mam taką prośbę jeżeli wiecie cos na temat lepszych turnieji freeroll proszę o kontakt na gg lub poprzez email z góry dzięki

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    a tak w ogóle, to Ty chcesz budować bankroll od 0, na samych freerollach ? A co z wygraną od marca 06 ?

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    a tak w ogóle, to Ty chcesz budować bankroll od 0, na samych freerollach ? A co z wygraną od marca 06 ?
    tak chce budowac od zera :P grac zgodnie z bm jezeli juz wygram większą kase wczesniej to bylo tak wygralem np 30$ odraz na stawki 0.5/1 i jezeli udawalo sie przez kilka dni to za ktoryms razem wpadalem w tilta i dalej od poczatku <- niechce juz wiecej takich sytuacji :P, cala kase jaka mialem z pokera dotychczas wyplacilem i z nowym rokiem zaczynam od 0$, jak zwykle prosze o jakies info o freerollach

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ja szczerze mówiąc nie mógłbym grać w tych freerollach, przecież to czysta loteria. Większość napieprza ile się da i tyle. A nawet jak dojdę do miejsc płatnych to wygrana jest na tyle niska, że szkoda czasu. Widzę, że masz dopiero 3.5$ to od ilu chcesz się przenieść na normalne stoliki ? Calkiem dobry pomysl z nowym rokiem zaczac wszystko od 0, ale masz juz na pewno doswiadczenie, wiec ja na Twoim miejscu wplacilbym ze 100$ i ruszyl juz na normalne stoliki. No chyba, że ambicjonalnie chcesz dojść od 0 do miliona pozdr

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    sprawdz na poker.com sit n go nazywa sie fun step wygrasz 3 i dostajesz 1$ wpisowym sa play money
    ja strasznie zaluje ze tego nie bylo jak zaczynalem mozesz caly dzien napieprzac

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    sprawdz na poker.com sit n go nazywa sie fun step wygrasz 3 i dostajesz 1$ wpisowym sa play money
    ja strasznie zaluje ze tego nie bylo jak zaczynalem mozesz caly dzien napieprzac
    nie no bez przesady :P, 50$ na początek powinno mi wystarczyc

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Sharker ma racje. Za stowke spokojnie mozesz grac na NL10 plus sity lub multi za 5$ (mniej graczy, wieksza szansa na wygrana i wieksza kasa niz we freerollach).

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Sharker ma racje. Za stowke spokojnie mozesz grac na NL10 plus sity lub multi za 5$ (mniej graczy, wieksza szansa na wygrana i wieksza kasa niz we freerollach).
    nie musicie mi doradzac w tych kwestiach poprostu chce grac w pokera niewkladając na początek ani centa a co za tym idzie musze wygrac cos we freerollach :P

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    okey, well, good luck

    tylko uważaj, abyś nie nabrał złych nawyków, jak wchodzenie z J8o all-in na początku turnieju