Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 152
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    43
    Witam,
    Przede wszystkim chcialbym sie przywitac

    Wiem ze temat ksiazek poruszany byl juz wielokrotnie, ale przegladajac te watki widze ze jest ich bardzo wiele i sa o nich roznie opinie

    Tak wiec mialbym prosbe aby wymienic tytuly tych lepszych (czyt. wartych przeczytania). Chodzi mi tylko o Holdema ;]
    Jesli dysponujecie ebookami i bedzie zainteresowanie moge odpalic jakis serwer na ktory bedzie mozna je powrzucac.

    Jesli bedzie taka potrzeba bede sciagal je zza oceanu, wiec jak ktos chetny na podzial kosztow to czekam na maila


    Pozdrawiam
    osprey@op.pl

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    NL PL Fixed?

  3. #3
    Mam dwa ebooki "Insider Secrets of Online Poker" i "Poker Pro Holdem Tournamet Strategy". Dopiero zaczynam czytac wiec nie bardzo mam jeszcze wyrobiona opinie ale jesli ktos to chetnie sie podziele.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Ja posiadam "Super System" Doyle Brunson (chwalić chyba nie trzeba)oraz pierwszą pozycje którą wymieniłeś, też się podzielę z chęcią.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    NL:
    -Theory of Poker Sklanskiego
    -Harrington on Poker vol.1
    -Ksiazka Ed Millera i Sklanskiego Theory of NoLimit Holdem (wychodzi w grudniu)

    Fixed:
    -Theory of Poker Sklanskiego
    -Ksiazki Ed Millera
    -Wszystkie eBooki jakie wpadna Ci w reke

    PL:
    Nie mam pojecia :P, ale chyba ksiazka Ciaffone (czy jak to sie pisze)

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    43
    Widze ze jakies zainteresowanie jest
    W takim razie bede staral sie jakis serwer zorganizowac w miare szybko.

    Ja rowniez mam 2 pozycje o ktorych pisal bras.
    Dam znac jak bedzie serw.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głowno
    Posty
    11
    skonczylem czytac insider secrets of online poker, bardzo dobra ksiazka i musze przyznac ze zdobylem troche umiejetnosci ale nadal mam problem z betowaniem i nie wiem dokladnie kiedy podbic a kiedy dac check a slyszalem o bardzo dobrej ksiazce - "small stakes hold'em" ma ktas ja w wersji e-book ? jakie ksiazki polecilibyscie? ale nie chodzi mi o kolejna ksiazke ktora wytlumaczy mi podstawy i powie ze nalezy grac tylko z najlepszymi hands.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    A w co grasz? :lol:

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głowno
    Posty
    11
    texas holdem, limit i no limit

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Jeżeli chodzi o NL to przede wszystkim dużo praktyki i czytanie przeciwników. Książki musi polecić już ktoś inny, bo ja o NL dużo nie czytałem.

    Jeżeli chodzi o limit to przystępny jest "Winning low limit hold'em" (Lee Jones). Słyszałem też opinie, że książka "Small stakes hold'em" (Ed Miller) jest dobra, ale jej nie czytałem. Bardzo polecam "Hold'em brain" (King Yao). Jak się przyłożysz i do tego masz trochę finezji to możesz naprawdę ostro kosić limity 0.5/1, na których jest najwięcej ofiar. :twisted: