Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam,

    Mam dwa (złożone) pytania do ekspertów z tego forum:

    1. Czy jest w Warszawie jakieś miejsce (klub, kawiarnia), gdzie można "towarzysko" pograć sobie w pokera? To znaczy nie tak jak w kasynie gdzie zwykle stawki sięgają paru tysięcy a blindy minimum 10 zł, ale tak bardziej dla frajdy niż dla pieniędzy (np. blindy po złotówce lub 50 groszy)?

    2. Czy na opisywane na forum turnieje pokerowe w Warszawie (które odbywają się w kasynach) można przyjść jako zwykły obserwator, kibic a nie tylko jako gracz/zawodnik/uczestnik czy ktoś z kartą VIPa?

    Jestem początkujący w tym temacie, lubię obserwować innych w trakcie gry (w ten sposób też można się czegoś nauczyć) oraz grać samemu, ale nie na jakieś wielkie stawki.

    Pozdrawiam serdecznie wszystkich,
    Michalicki

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    ad1. Proponuję przejrzeć forum 'Poker na żywo'. Poszukaj tematów o graniu stolików w Arenie oraz WLP które odbywa się u Clippera. Z tego co się orientuję ludzie raczej preferują stawki 1PLN / 1PLN ale możliwe że znajdziesz chętnych na niższe. Wrzuć tam posta orientacyjnego i zobacz czy będzie odzew.

    ad2. Z obserwacją turniejów w Kasynie może być różnie. Spotkałem się z sytuacją gdzie obsługa zwracała uwagę obserwatorom że stoją za blisko, jednak nie każdy gracz to lubi. Jeżeli chcesz poobserwować to jednak zdecydowanie bardziej polecam turnieje WLP.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    We wtorki w Arenie jest grany turniej pool'owy (czyt. bilardowy) i przy okazji grany jest stolik 1PLN/2PLN (przynajmniej ile razy tam byłem, tak właśnie grano). Na moją propozycję, coby zagrać 1PLN/1PLN, jeden z graczy zwrócił mi uwagę (zresztą całkiem słuszną), że i tak alliny lecą przed flopem. Innymi słowy - gra jest bardziej towarzyska niż serio. Call raisa 30PLN preflop "z ciekawości" to norma, jest bardzo luźno.

    Mi również brakuje nieco jakiś stolików .50PLN/1PLN live, gdzie gra wygląda poważniej (trudne do spełnienia, wiem). Jeśli ktoś w Wawie gra regularnie takie stoliki, to ja chetnie czasami bym sie dołączył.

  4. #4
    Szkoda jeszcze,że nie ma freerolli live ^^

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez lokomotif Zobacz posta
    Szkoda jeszcze,że nie ma freerolli live ^^
    Jezeli to byla ironia to wyobraz sobie cwaniaku ze nie wszyscy maja tyle kasy co ty.Jest tez ogromna ilosc graczy z ktorymi do stolu nie usiadziesz po w pory bys robil przy kazdym podbiciu. Wiec nie zgrywaj chojraka bo jest wielu wiekszych

  6. #6
    Bardzo wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Cóż 1zł/2zł jest do przyjęcia, chociaż oczywiście 50gr/1zł jest bezpieczniej Nie wiem skąd wzięły mi się te kosmiczne blindy za minimum 10zł (chyba za dużo naoglądałem się Pokera Den )

    Tapczan: jakbyś dowiedział się gdzieś o stolikach 50gr/1zł i była jakaś chętna ekipa, to ja też się dopisuję

    Pozdrawiam.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Jezeli to byla ironia to wyobraz sobie cwaniaku ze nie wszyscy maja tyle kasy co ty.Jest tez ogromna ilosc graczy z ktorymi do stolu nie usiadziesz po w pory bys robil przy kazdym podbiciu. Wiec nie zgrywaj chojraka bo jest wielu wiekszych
    Lol, miałeś złego reada na mnie Sam nie mam wielkiej kasy i chętnie zagrałbym bardziej towarzysko.Tak tylko zażartowałem,nic osobistego