Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 152
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez _BezCenny
    Bo u mnie z english nie najlepiej
    ziom karty rozpoznasz wielkosc beta tez takie slowa jak check raise call fold tez

    a dlaczego i ajkie jest uzasadnienie tez da rade sie domyslic pare kluczowych slow w slowniku lookniesz i reszta z gorki pojdzie na serio nie tzraba duzo umiec

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    ciekawe że do brydża są pozycje po polsku (sam taką posiadam) a do pokerka nic :roll:

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Dokładnie tak jak pisze sebkrol, przyjamniej jeśli chodzi o HoH. Słownictwo jest bardzo łatwe (no chyba, że check, raise, bluff są Ci obce :wink: ). Jednak czytając ToP stwierdzam, że tu słownictwo jest trochę bardziej wygórowane, ale czyta się nadal łatwo.

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez G-Dave
    no chyba, że check, raise, bluff są Ci obce
    no właśnie zawsze się chciałem zapytać co to jest ten bluff, ale nigdy nie starczyło mi odwagi, więc może teraz jest dobry moment.
    Co to jest to bluffowanie

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    bluff to z angielskiego, polskie tlumaczenie to blef wiec powinno byc raczej blefowanie a nie bluffowanie. Jest to wywoływanie u partnera wrażenia, że się ma mocniejsze karty niż w rzeczywistości To jesli chodzi o grę w kartę. Można tez stosowa blef - postępowanie obliczone na wprowadzenie kogoś w błąd, onieśmielenie, zaskoczenie partnera

  6. #36
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    A to już bede wiedział

  7. #37
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Ma kto te e-booki ?? Wrzuccie na serwer albo podrzuccie mi na e-mail flpn@wp.pl to postaram sie je jak najszybciej wrzucic na jakis serwer.

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    hej

    pytalem w innym temacie ale jakis as podal mi liste tytulow, jakie znalazl w siecie i wiele mi to nie dalo...

    szukam dobrej ksiazki o omaha high. Ktos moze cos polecic?

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    tez bym jakas przeczytal o omaszce pozycje - tylko nie slyszalem by ktos w ogole taka czytal lub stworzyl - chyba ze sie myle
    jesli ktos ma lub slyszal chetnie odkupie lub sciagne
    podajcie tylko namiary

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    W SS2 są działy o omaszce/8 i High.