Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 152
  1. #111
    mialem na mysli jak ktos ma to w pdf, u siebie na kompie

  2. #112
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Wiem, wiem

    Ale Sklansky, czy tez jego wydawca te ksiazke sprzedaje a nie rozdaje za friko

  3. #113
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ludzie, książki które warto znać to:

    Little Green Book by Phil Gordon
    SS2 by Doyle Brunson
    NLHTAP by Sklansky & Miller
    HOH 1 2 i 3 by Harrington
    PL&NL by Ciaffone & Reuben

    no i TOP też warto mieć

    wszystki pozycje raczej obowiązkowo (choć opisują raczej sytuacje typu deep stacks)... kupujta i nie żałujta

  4. #114
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ostatniej nie znam... A wszystkie pozostałe mam i zamierzam przeczytać (jak na razie tylko ToP wciągnąłem, ale nie polecam tego nikomu kto choć trochę umie grać, bo czytanie tego będzie stratą czasu - przeżyłem to na własnej skórze).

  5. #115
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Ostatniej nie znam... A wszystkie pozostałe mam i zamierzam przeczytać (jak na razie tylko ToP wciągnąłem, ale nie polecam tego nikomu kto choć trochę umie grać, bo czytanie tego będzie stratą czasu - przeżyłem to na własnej skórze).
    ToP zdecydowanie lektura dla poczatkujacych nie jest. Sporo koncepcji tam poruszanych mozna dopiero pojac jak sie troche pogra.
    No i odnosi sie glownie do limita, aczkolwiek wiele rzeczy tam opisywanych jest uniwersalnych niezaleznie czy grasz w limita czy no limit. Nie jest to poradnik jak grac, jakie zagrania stosowac lecz raczej jak myslec kiedy grasz. Ja polecam.

  6. #116
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    ludzie, książki które warto znać to:
    PL&NL by Ciaffone & Reuben
    Ktoś to czytał i poleca?

    PS. Jakie polecilibyście książki do nauki Omahy?

  7. #117
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez Yurek Zobacz posta
    ToP zdecydowanie lektura dla poczatkujacych nie jest. Sporo koncepcji tam poruszanych mozna dopiero pojac jak sie troche pogra.
    No i odnosi sie glownie do limita, aczkolwiek wiele rzeczy tam opisywanych jest uniwersalnych niezaleznie czy grasz w limita czy no limit. Nie jest to poradnik jak grac, jakie zagrania stosowac lecz raczej jak myslec kiedy grasz. Ja polecam.
    Ja się na pewno za dobrego gracza nie uważam, ale za totalnego laika też nie, i powiem szczerze, że nie odkryłem w tej książce nic czego bym nie wiedział. Ale niewykluczone, że przeczytam ją jeszcze raz za jakiś czas - może wyczytam tam jakieś głębsze przemyślenia, których wcześniej nie dojrzałem .

  8. #118
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    A jakie sa wasze opinie na temat książki "Caro's Book of Poker Tells". warto mieć ta pozycje w swojej pokerowej bibliotece? Czytal ją ktoś i moze na jej temat więcej powiedzieć?

  9. #119
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Nie czytalem ale sadzac po rozdziale SS2 pod tym samym tytule i obejrzeniu 40 minutowego filmiku o tej tematyce sam chetnie bym przejrzal Chociaz do grania w necie niewiele taka wiedza wniesie..

  10. #120
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez fro_Ost Zobacz posta
    Ktoś to czytał i poleca?
    to w kwestii krytyki czy pytania??