Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42
  1. #21
    jesli to sa turnieje bez dlugiej fali to nie jest juz liga chyba?

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    @philemon
    Liga bo końcowa 6 lub 8 zagra w mastersie

    @Kojot
    Moze być i nawet niedziela tyle żeby ktoś chciał to poprowadzić

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Niedziela byłaby koszmarnym terminem, sporo osób gra sundaye.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Wydaje mi się, że weekend odpada zupełnie.
    Idziu przecież pisał, że jest w stanie coś poprowadzić...to jeśli dalej jest chętny, to po co kogoś innego szukać??:P

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Rozmawiałem z nim i stwierdził, że nie chce mu się prowadzić niskiej ligi

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Ja mógłbym conieco przy orgaznizacji pomóc, itd.
    Ale sam za organizację się nie wezmę, bo pewnie nie będę mógł być na każdym turnieju.
    Ewentualnie mógłbym wejść w organizację z jakąś drugą osobą, żebyśmy mogli się wymieniać "obowiązkową obecnością" na turach.
    Może z Tobą - Prezes?? Ty też byłeś na większości turów ostatnio. ;>

  7. #27
    prezes ale jaki sens grania mastersa skoro z sezonu nic nie jest do niego dodawane mozna poprostu zagrac normalny turniej z wiekszym wpisowym poprostu :]

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    @philemon
    do mastersa zawsze jest dodawana pula od sponsora tak jak do końcowej klasyfikacji ligi

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    ja chyba od nowego roku akademickiego znowu bede przychodzil troche pograc, ale tez wolalbym grac we WTORKI!

    pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Witam wszystkich na forum

    Moim zdaniem czy wpisowe będzie wynosić 30zł czy 200zł, zawsze część ludzi będzie niezadowolona dla jednych wpisowe będzie za wysokie, dla drugich za niskie i nie ma się co dziwić skoro w necie ludzie grają na różnych stawkach od micro do high
    Dlatego uważam, że najlepiej byłoby zrobić turniej z niskim wpisowym i z dużym wpisowym np: w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca turniej z wpisowym 50zł (40zł pula + 5zł lokal + 5zł na turniej masters), w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca turniej z wpisowym 150zł (140zł pula + 5zł lokal + 5zł na turniej masters)
    Jeśli miesiąc będzie miał 5 tygodni to można zagrać coś oryginalnego np: H.O.R.S.E , Tajskiego lub coś innego
    Byłyby prowadzone dwie klasyfikacje dla LOW i HIGH i z np: 4najlepszych z każdej klasyfikacji zagrałoby w masters lub 5 z HIGH i 3 LOW...jeśli zawodnik byłby na w obydwóch klasyfikacjach na miejscach premiowanych grą w masters brałoby się zawodnika który byłby na kolejnemu miejscu np:

    HIGH
    1. Paweł
    2. Dawid
    3. Przemek
    4. Tomek
    5. Michał
    6. Adrian

    LOW
    1. Przemek
    2. Paweł
    3. Piotr
    4. Krzysztof
    5. Bartek
    6. Kasia

    wychodzi 4 najlepszych z każdej klasyfikacji, zaczynamy od LOW
    Przemek, Paweł, Piotr, Krzysztof... i do nich dodajemy zawodników z HIGH Dawid, Tomek, Michał, Adrian (pomijamy Pawła i Przemka, ponieważ dostali się do masters z klasyfikacji LOW)


    Ponieważ jest problem z osobą prowadzącą jestem za tym, aby prowadzący nie musiał płacić wpisowego na pule tylko 5zł lokal i 5zł na turniej masters, jeśli prowadzący nie może, musi znaleźć zastępcę, któremu również będą przysługiwać zniżki

    Klasyfikacje można zacząć liczyć od października (we Wrześniu nie każdy jeszcze jest we Wrocławiu - wakacje, praca za granicą lub przyjezdny student)...a póki co można zagrać bez niej

    Mam nadzieje, że ten pomysł zadowoli wszystkich

    Pozdrawiam