Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 114
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Damn.... kiedy ja tyle bede wygrywal.... \

    Gratulacje...

  2. #2
    EPT WARSZAWA 5 pakietów na 5. sezon EPT – tylko dla Polaków:

    160.000 zł, czyli 5 pakietów do EPT Warszawa ponad $13.000 każdy, to wszystko tylko dla graczy z Polski grających na PokerStars.com w październiku.

    Powalcz o miejsce w największym wydarzeniu pokerowym roku w Polsce - PokerStars.com European Poker Tour Warszawa 15 - 19 listopada Hyatt Regency.

    5 pakietów można wygrać w następujący sposób:

    1 pakiet[/B] o wartości $13.000 jest do wygrania w satelitach freerollowych zupełnie za darmo. Satelity do finału freerolli 2 listopada odbywają się codziennie poza niedzielą. Pierwsze 10 miejsc wchodzi do finału freerollowego 2 listopada.

    2 pakiety również o wartości $13.000 każdy, do odebrania extra (dodane) w satelitach płatnych. Struktura płatnych dziennych satelit to freezouty + rebuye z wpisowym $8,80 rozgrywane poniedziałek – piątek od 1 września do 1 listopada. W każdą sobotę finał tygodnia z wpisowym $109 i 2 miejscami gwarantowanymi prowadzącymi do finału 2 listopada (wpisowe $800). Do Finału 2 listopada dodajemy 2 wejściówki EPT Warszawa

    To nie wszystko.

    Od października wprowadzamy nowe satelity FPP tylko dla rodaków z 2 pakietami do EPT Warszawa gwarantowanymi.
    Dwa cykle, 13 dni satelit dziennych, kończących się finałem (14 i 28 X). Satelity dzienne rozgrywane będą codziennie o 19:00 i 22:00. Dwa poziomy, pierwszy o 19:00 wpisowe 20 FPP, 5 miejsc gwarantowanych do satelity o 22:00 za 200 FPP. W satelicie za 200 FPP 5 miejsc gwarantowanych do finału EPT WAW FPP Final 14 i 28 X (wpisowe 2000 FPP).
    Start 1 października o 22:00 CET.

    Wszystkie turnieje dostępne są w zakładce lokalne. Proszę pamiętać, że turnieje mają status ogłoszony, proszę więc wyłączyć filtr pokazujący tylko rejestracje/nadchodzące, aby móc zobaczyć wszystkie turnieje.

    Gorąco zapraszam!

    5 pakietów 5 szans dla graczy z Polski. Czas na milionowy pokerowy sukces Polaka na arenie międzynarodowej!
    Ostatnio edytowane przez PokerStars Maciek ; 01-10-2008 o 19:17

  3. #3
    a ja mam pytanko czy za do udzial we freerollu sa potrzebne jakies punkty fpp? bo niestety nie robilem jeszcze depozytu, a wiec i punktow 0 mam ...

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    nie

  5. #5
    Przypominam o dzisiejszym finale tygodnia. W EPT WAW finał tygodnia z wpisowym $109 można wygrać wejściówkę do EPT WAW finał 2 listopada, w którym dodajemy 2 pakiety, każdy o wartości $13.000, do EPT Warszawa. Naprawdę warto Im więcej chętnych i większe zainteresowanie satelitkami, tym więcej wejściówek w finale 2 listopada, tym więcej Polaków 15 listopada w Hyacie i tym większe szanse na to, że EPT Warszawa sezon 5. wreszcie dam na wymarzony polski sukces. Zapraszam.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    niestety satelity do EPT WAW nie cieszą się popularnością.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    i bardzo dobrze

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    odbyl sie juz jakas satelitka za 109$ ?? ile osob gralo ??

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Maciek czy do finalu za 800$ bedzie mozna sie wkupic bezposrednio??????????
    W lobby jest tylko turnament starts in... ale nie widze registration starts
    mam nadzieje ze to tylko ze wzgledu na odlegla date turnieju

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Wojtas aż tak dobrze Ci idzie?