Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 114
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    moze by tak te 2 wreczyc za najwieksza liczbe VPP zdobytych w pazdzierniku bylaby jakas rywalizacja i duza motywacja do gry

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    no wszystkie supernovy z polski by mlocily 24 stoly nl100 non stop ;d

  3. #23
    Wojtas nie ukrywam, że pomysł VPP race (nie w perspektywie EPT WAW, ale ogólnie promocyjnie) nie upadł, jest wciąż na tapecie, może już wkrótce coś się nam uda wypuścić.

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    dokladnie VPP race bylby ciekawa propozycja

  5. #25
    Zrobiłem aktualizację, pełna oferta w pierwszym poście.

    5 pakietów do EPT Warszawa tylko na PokerStars.com tylko dla graczy z Polski, tylko w październiku. Łącznie 160.000 PLN w pakietach tylko dla Was.

    Do wrześniowych satelit wprowadziliśmy następujące zmiany:

    Finały tygodniowe cashowych satelit ($109) mają 2 miejsca gwarantowane do finału 2 listopada, czyli $1600 gwarantowane co sobota.

    Wprowadzamy nowe satelity FPP z dwoma pakietami do EPT Warszawa gwarantowanymi.

    Dwa cykle, 13 dni satelit dziennych, kończących się finałem (14 i 28 X). Satelity dzienne rozgrywane będą codziennie o 19:00 i 22:00. Dwa poziomy, pierwszy o 19:00 wpisowe 20 FPP, 5 miejsc gwarantowanych do satelity o 22:00 za 200 FPP. W satelicie za 200 FPP 5 miejsc gwarantowanych do finału EPT WAW FPP Final 14 i 28 X (wpisowe 2000 FPP).

    W każdym z finałów 1 pakiet do EPT Warszawa gwarantowany.
    Oczywiście do każdego z poziomów można się wkupić bezpośrednio.

    Pierwszy turniej już dzisiaj o 22:00! zapraszam

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    maciek a jak ktos sie dostanie za te fpp dalenj to bedzie mogl sie potem wypisac i dostac punkty fpp czytam z czystej ciekawosci

  7. #27
    W satelitach FPP po wyrejestrowaniu z satelity poziom wyzszej dostaję się FPP na konto z powrotem

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    no fajnie fajnie ale jeden final mozna bylo zrobic troche drozszy np za 20k fpp

    mimo wszystko to i tak najlepsza oferta jaka widzialem

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    dokladnie VPP race bylby ciekawa propozycja
    jestem graczem ftp ale gdyby na ps powstal vvp race z ciekawymi nagrodami lub $ moze w jakiejs dluzszej klasyfikacji pakietami ept to bez watpienia bym sie przeniosl

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Mam pytanie czy 15 minutowe blindy w turnieju za 200 FPP to troche nie za duzo ?

    Zanim turniej sie skonczy to w tym czasie smialo mozna by juz uzbierac 2000 FPP grajac na stolikach

    Nie dalo by sie zrobic tego troche bardziej turbo ?