Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    PokerStars Game #20041799036: Tournament #99168494, $150+$12 Hold'em No Limit - Level III (25/50) - 2008/08/31 - 14:17:52 (ET)
    Table '99168494 11' 9-max Seat #3 is the button
    Seat 1: rickx100 (4815 in chips)
    Seat 2: ZAPOLEK (8310 in chips)
    Seat 3: JD Poland (494 in chips)
    Seat 4: radek0444 (5630 in chips)
    Seat 5: friendlyGoon (2780 in chips) is sitting out
    Seat 6: kepucz (5133 in chips)
    Seat 7: elorap (9515 in chips)
    Seat 8: Bleight23 (3143 in chips)
    Seat 9: husajn54 (5720 in chips)
    radek0444: posts small blind 25
    friendlyGoon: posts big blind 50

    'holecards'(Odds)
    Dealt to ZAPOLEK : Js9sZAPOLEK said, "nie all in"
    ZAPOLEK said, "ale daze do all inow"
    ZAPOLEK said, "wiadomo no nie"
    ZAPOLEK said, "?"
    friendlyGoon has returned
    kepucz: calls 50
    elorap: folds
    JD Poland said, "no wlasnie nie"
    Bleight23: folds
    Bleight23 said, "jezeli on stawia sile to"
    husajn54 said, "jak jestes pewny ze w przodzie jestes"
    husajn54 said, "to ok"
    husajn54: folds
    rickx100: folds
    ZAPOLEK : calls 50
    JD Poland: folds
    radek0444: calls 25
    friendlyGoon: checks

    Flop(Odds) (Pot : $200.00)

    As 3s Ks


    Bleight23 said, "jezeli JD stawia opor to albo blefuje albo ma cos silnego"
    radek0444: checks
    rickx100 said, "chlopaki nie dacie rady easy"
    friendlyGoon: checks
    kepucz: checks
    Bleight23 said, "wiec jesli ma cos silnego to co naajmniej AK"
    ZAPOLEK : checks

    Turn(Odds) (Pot : $200.00)
    As Ks 3s 6c

    radek0444: checks
    friendlyGoon: bets 100
    kepucz: raises 200 to 300
    Bleight23 said, "albo blefuje"
    Bleight23 said, "Ty zalozyles, ze blefuje najwyrazniej"
    ZAPOLEK : raises 800 to 1100
    radek0444: folds
    friendlyGoon: folds
    husajn54 said, "zawsze sa 2 opcje"
    husajn54 said, "albo ma albo udaje"
    JD Poland said, "albo ma miec "
    kepucz: calls 800

    River (Pot : $2,500.00)
    As Ks 3s 6c 6h

    kepucz: checks
    husajn54 said, "ta jest najlepsza"
    husajn54 said, ""
    Bleight23 said, "albo po prostu sie zapatrzyles w swoja reke bez myslenia co moze miec JD"
    ZAPOLEK : bets 1350
    Bleight23 said, "czyli troche jak na freerolu faktycznie"
    kepucz: raises 2633 to 3983 and is all-in


    Mam do dorzucenia 2633 call or fold i dlaczego.

    Przy stole zrobilem se naprawde genialny image mega idioty, mam wrazenie ze gadka zdenerwowalem samego JD pzdr sir hehe,

    Mam pytanie takze odnosnie flopa, czek mocno podejrzany, ale betujac flopa wyrzucam praktycznie wszystkie rece, czek turna i value riv i wygrywam b. malego pota takie bylo moje myslenie, ale bo kolejny bet na turnie, i mi sie wyrzucaja wszyscy.

    Skorygujcie mi zapewne bledne poglady.

    Odnosnie rozdania, to myslalem ze kepucz stawia mnie na Ax, przy stole naprawde zrobilem se image mega debila, wiec nie bylo mnie trudno na riv zraisowac z kazdym kolorem.

    Call or fold dlaczego i jak gramy flopa i dlaczego, a turna uwazam ze zagralem ok , ale jak nie to tez dlaczego.

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    16
    Jak dla mnie easy fold.

    Przeciwnik ma prawdopodobnie A6, 66, 33. Nie bijesz kompletnie nic. Nie ma specjalnie szansy aby przeciwnik miał niższy kolor ponieważ sam postawiłby z nim na river, lub w przypadku check, zagrałby check/call. Oczywiście zakładamy że przeciwnik to dobry gracz.

    Nie widzę też niczego złego w przecheckaniu rivera. Nie sądzę aby przeciwnik miał niższy kolor ponieważ z tej pozycji postawiłby na flopie lub podbił mocniej na turnie (jego raise do 300) lub nie dałby Ci darmowej karty na river ponieważ nie ma pozycji nad Tobą. Prawdopodobnie ma fulla/karete.

    Przy value betowaniu - o ile bym się na nie zdecydował - zagrałbym za 1100, nie więcej. W przypadku raise zrzucam karty.

    Na flopie, w multiway pocie, z naszym image -> easy bet. Zwróć uwagę że ktoś mógł tutaj checkac 33/niższy kolor abyś Ty podbił lub dowolny inny gracz. Dodatkowo nie bierzesz value od Qs, dużo kart z turna zabija Ci akcje. Na boardzie są też dwie karty over więc warto podbić, być może dostaniesz easy calla od Ax ze swoim image. Masz naprawdę minimalne szanse że pojawi się karta która zrobi większa akcję. Trochę inaczej by było, gdyby zamiast flopa AKx był T72, wtedy check z kolorem na Ax może ewentualnie mieć sens z nadzieją, że pojawi się jakiś draw do strita+parka lub jakaś wysoka karta.

    Pozdrawiam,
    Szaq
    Ostatnio edytowane przez Szaq ; 01-09-2008 o 05:26

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Check na flopie? Z CO? Ze niby po becie wyrzucisz wszystkie rece?? Kazde Ax i w miare mocny krol dolozy Ci na pewno. Szczegolnie jak masz image idioty. Tylko po tym rozegraniu to nie jestem przekonany czy to tylko image .

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Ta chek tragic, ale akurat na gg gadalem chyba z 5 osobami i nie bylem skupiony w ogole , ale nic niestety tego nie tlumaczy. Zrobilem sobie problemy co robicie na riv i dlaczego?