Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: jaka decyzja?

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a jaki to soft ?? jak oceniasz łatwość dojścia do kasy ?? no i po ile te stepy

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    1 step za 5+0,50$
    2 za 25+2$
    ....

    pierwsze 2-3 stepy grajac ABC mozesz bez problemów awansowac, odpadasz w 90% z donkiem na 2-3outersie np masz AA bet -raise -twoj all in i dostajesz call z 77 standard za całego stacka.

    3-4 step duzo murarki ze wzgledu na ilosc osob które awansuja.
    Za pierwszym razem przeszedłem do konca. Pozniej 10-15wpisowych na 1 stepie i znowu do końca.
    Ostatnio zaniedbałem te turki zreszta całą gre w necie ale znowu chce zacząc w to grać.
    Struktura jest jak dla mnie ok. Soft - Uni.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Odnośnie flopa - nie ma po co tego bić imo. Jak cię ten odpadający wydrawuje to trudno, jak Cię wydrawuje ten drugi to też się może zdarzyć, ale obaj to nikła szansa - a jak wypędzisz tego, który został z Tobą w rozdaniu (bo chyba nie sądzisz, że dołoży ) to short i tak może przeżyć. Check it down to the river...

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    zagmatwałeś strasznie wooysiah
    Jesli short przezyje czyli wygra z nami, to wtedy jest nikła szansa jak sam napisałes zeby ten drugi był lepszy od nas, czyli powinniśmy imo dązyc do tego zeby gracza postawić na all inie dla zabezpieczenia sie i zakończenia turnieju.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Ogolnie mam sentyment do tych turków. Za drugim razem w 5 stepie miałem juz ok 1400 przy kolesia 13600 a i tak wygrałem Przystapilismy po równo do HU ale kolor vs set strit vs 2 pary doprowadził mnie do takiego stanu. Pozniej nie sprawdzil 3 allinów nastepinie jednego sprawdził- był gorszy nie trafił 6outersa. I ostatnie rozdanie gdy mielismy po ok 7,5k w stackach na blindach 200/400 na jego 1200 ( gra wygladała własnie albo on albo ja 3BB) dałem all ina z AK a on zrobił instant call z KQ :/ obyło się bez 3 outersa. Koniec opowieści ;P