Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: KK vs ?

  1. #1
    Cash table 1-2 funta (na żywo) dość lose gra, ale 3 solidnych graczy, full ring (9 osob), gosc- dosc solidny gracz z utg bije 12Ł (podbicie 7Ł to family poty sa) dla tego bije sie 12-15Ł pre flop... z mp jeden call jest i reszta foldy do mnie, ja na butonie dostaje KK robie raise do 45Ł koles sb/bb foldy i utg robi all ina za 224Ł total, mp fold... i ja zostaje z moim KK i stakiem ok 400Ł. Czy odrazu mam go obstawiać na AA i zrzucic KK? Jakbyście rozegrali te rozdanie? A może myśli że stealuje z pozycji i chce zarobic free 60Ł (blindy + call mp i moj bet) - moj image to raczej TAG. Prosze o jakieś opnie na temate tego rozdania albo pytania co moge jeszcze dopisac...

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Hmmm

    1. stol jest FR
    2. jestescie deep +200bb
    3. gosc robi 4bet push z UTG

    IMHO FOLD chociaz nigdy w zyciu nie zrzucilem jeszcze kroli. Tylko, ze ja gram SH.

    Dzis mialem rozdanie Button vs SB (bardzo agresywny, przylapany kilka razy na blefach w poprzednich sesjach, duzo leakow w grze). Koles zrobil mi 5th beta i przeczuwalem, ze ma te asy. Mielismy jednak po 125bb i ze wzgledu na jego spora agresje preflop pushowalem te krole. Asy mial oczywiscie.

    Mozna nad tym dywagowac. Ja nie folduje kroli z prostej przyczyny. Wiele wiele razy bylem przekonany, ze przeciwnik ma asy, po czym pokazywal AK, QQ czy jakies gowno typu 88 lub AXs. Dlatego nie robie wyjatkow.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez laziale87 Zobacz posta
    2. jestescie deep +200bb
    Tylko hero jest deep, villain ma niewiele ponad 1 BI

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jezeli gracz jest dobry i wie ze ty tez jestes solidny i grasz tight to moze wlasnie chce wykrozystac ze zagrywa z utg i robi allina po twoim 3 becie tak zebys sprawdzilgo tylko z AA


    Wiec ja go sprawdzam i okazuje sie ze to ja jestem faworytem i biore ladna pule

  5. #5
    Wlasnie to jest takie problematyczne rozdanie... bo moim zdaniem jak zrobie call to na 75% pokaze asy i powinienem to zrzucic... (tak go obstawilem) no ale cos mnie zablokowalo (nadzieja jakas) i naprawde po bardzo dlugim namysle zrobilem call (jeszcze nie pamietam czy zrzucilem kiedys KK pre flop) oczywiscie pokazal AA tak jak sie spodziewalem i po flopie A22 przegralem to rozdanie...
    Ciezko jest zrzucic KK pre flop jak wiesz ze bije Cie tylko AA, uwazacie ze ten moj call byl poprawny? Bo ja troche mam do siebie pretensje ze chcialem "przyfiszowac" z KK sprawdzajac tego all ina...

    A co do grania sh, ja tez gram szorty tylko ze jak grasz w kasynie to tam raczej nie ma sh (chyba ze ludzi nie ma do gry) a jak sa ludzie to 9-10 osob przy stole zawsze.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe to nie jest zadne problematyczne rozdanie przeciez co jakis czas sie trafia ze dajesz 3 beta z KK i dostajesz w odpowiedzi allina zawsze ludzie pokazuja ci AA ? Jesli zna sie dobrze goscia mozna spasowac ale takto to raczej nie warto zrzucac bo rozne rzeczy ludzie potrafia pokazac

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    w grze na zywo lol? insta call, przeciez tam 80% to ciezkie debile. Chyba, ze masz reada na goscia.

    Powodzenia.

  8. #8
    "ciezkie debile" nie wiem z kim Ty grasz... ale tam gdzie ja gram da sie pograc w pokera, jest pare donkow, graczy ktorzy graja dobrze pijani itp ale pare osob potrafi grac dobrego pokera no i ten kolega byl taka osoba ktora gra raczej dobrego pokera.

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Moze mieć to AA i bedziesz miał pecha ale tez gram SH i nie zrzucam króli

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    easy insta call

    no brainer IMO

    tez gram SH na ktorym czasami zrzucam KK http://www.tlpoker.pl/h/37583