Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: KK vs ?

  1. #21
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    166
    W takiej sytuacji jaka jest tutaj opisana ( raise UTG i tylko jeden call MP ) może lepiej byłoby zrobić samego call? Jest tylko dwóch graczy, duża szansa że któryś z nich ma A na ręce więc tylko A na flopie ich ratuje. Po flopie zaczynałbyć bet i mógłbyś zweryfikowac czy ktoś coś ma czy nie. Z rękami KK QQ nie jestem nigdy skłonny sprawdzać all-ina bo przecież nawet A2 nas bije jak siądzie A na flopie.
    Mam bardzo małe doświadczenie w pokerze więc chętnie wysłucham opinii na ten temat.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez piter84 Zobacz posta
    Z rękami KK QQ nie jestem nigdy skłonny sprawdzać all-ina bo przecież nawet A2 nas bije jak siądzie A na flopie.
    Tyle że ten as spadnie w jakichś 28% przypadków, a w pozostałych 72% zgarniasz stack przeciwnika. Jeżeli przegrasz mając KK przeciwnko A2, A5 czy nawet AK, jest to po prostu bad beat, ale na dłuższą metę wyjdziesz na takich zagraniach na plus. W skrócie: sprawdzanie allinów z KK = easy money (z QQ jest trochę gorzej, tutaj już chyba trochę bardziej trzeba polegać na readach i czasem lepiej faktycznie zrzucić to pre flop, ale na pewno nie ze strachu przed A2 )