Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: KK vs ?

  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    kk jest praktycznie niezrzucalna karta jak jest kk vs AA to coold deck i pech kiedys Ty bedziesz mial to AA vs KK
    jesli Ty masz KK to szansa na to ze koles ma AA to jakies 4% przy 10 osobach czyli w tym przypadk 0.8% powiedzmy. Ale w jego rejndzu sa jeszcze mozliwe kk ak qq bycmoze aq i jj wiec imo call

  2. #12
    soprano piszesz ze easy call a sam zrzuciles "pierwszy raz" kk pre flop hehe moze u mnie tez kiedys bedzie ten pierwszy raz... i zrzuce kk pre flop pokaze to kolesiowi a on pokaze mi AA. :]

    btw jak juz wrzuciles takie rozdanie nice fold ! :P

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    no ale nie porownuj mojego rozdania do Twojego. Tam nie było bata by moje KK było dobre, a u Ciebie jest sporo mozliwosci: JJ+, AKs

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    "I DID IT !!!!
    wczoraj spasowałem 1 raz w swoim życiu KK pre fold w short handed !!!!
    Wall miał AA"

    też mi coś... ja to już dawno spasowałem i AA jak był bubel we freerollu i byłem bliski ostatniego płatnego miejsca (5 dolarów)

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ja i tak nawet gdy wiem, że ma te AA daję calla, aby się upewnić co do reada

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    igiel a jeśli próbowałeś blefować z jakimś random2, przeciwnik reraisem prezentuje asy to też się upewniasz co do reada ?

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    kiedyś tak robiłem na micro - jak uczyłem kogoś pokerka

    co do rozdania - nie da się zrzucić i obstawić go tylko na KK+

  8. #18
    indy spasowales AA pre flop? hehe dobry jestes !

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    221
    Coz mi sie zdazylo do tej pory foldowac kk preflop 3 razy,2 razy goscie mieli aa a raz nie wiem ,w kazdym razie moj pierwszy fold kk byl ciekawy. Z tego co pamietam ja betowalem dostalem raisa i jeszcze byl dalej rerais all in wiec foldowalem bylo aa na jj ale flop byl 8kk .

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Ja sfoldowalem raz KK na turnieju live, po kilkunastu rozdaniach koles, ktory do tej pory ani razu nie zagral zrobili na UTG malego raise, je re-raise, za mna jeszcze inny koles re-re-raise, no i pierwotny raisor all-in. W sumie nawet niedlugo sie zastanawialem, bylem pewien na 100% ze ma AA (choc wszyscy stwierdzili ze zwariowalem i jestem murek), koles za mna sprawdzil z TT (sick), oczywiscie mial AA, wiec decyzja dobra. Aczkolwiek wygralbym bo spadlby mi flush Chyba juz wiecej nie spasuje