Zobacz wyniki ankiety: Jaka nazwa dla Ligi?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Gdańska Liga Pokera

    6 24.00%
  • Trójmiejska Liga Pokera

    19 76.00%
Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 142223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 260
  1. #231
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    w najblizszy poniedziałek freezout.

    informacje odnośnie nowego sezonu ligi podam najpóźniej w niedziele wieczorem

  2. #232
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Artur może w pon zbierzemy się na jakiś stały sklad na cashe zamiast freezeout hmm ?

  3. #233
    pomyslimy...

  4. #234
    jest nowy rok sa tez turnieje?? prosilbym o kontakt i informacje na gg 5428465

  5. #235
    powoli sie zaglebiam troche poczytalem wasze posty... w koncu normalnie gracie raz w miesiacu lige a co tydzien osobny turniejj?? jak sie mozna zapisac?? na miejscu przed turniejem czy trxeba wczesniej???

  6. #236
    Witaj, liga zacznie sie 12.01, ostatnio gramy freezouty w poniedzialki o 18.30. Zapisy na miejscu.

  7. #237
    ok dzieki wpadne 12- go

  8. #238
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    Po dwóch sezonach Gdańskiej Ligi Pokera, która miałem przyjemność poprowadzić, zdecydowana większość osob, które na tą lige przyjeżdzała pochodziła z poza Gdańska. Jako,że w trzecim sezonie nastąpi kilka (istotnych wg mnie) zmian chciałbym poddać pod głosowanie również nazwe ligi,która gramy.
    Czy chcecie, aby została stara nazwa - "Gdańska Liga Pokera", czy może bardziej odpowiadałaby wam tradycyjna nazwa "Trójmiejska Liga Pokera"-tak jak to było jeszcze ponad rok temu.

    Dla mnie to wszystko jedno, ale tą kwestie pozostawiam w waszych rękach zapraszam do udziału w ankiecie

    PS.ze względu na głosowanie nad nazwą oraz dogadywaniem szczegółów ze sponsorem oficjalny regulamin i informacje o lidze pojawią się jutro

  9. #239
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    trojmiejska rzecz jasna;]

  10. #240
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    3miejska

    Bo przestane przyjeżdżać i dorzucać się do puli ^^