Zobacz wyniki ankiety: Jaka nazwa dla Ligi?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Gdańska Liga Pokera

    6 24.00%
  • Trójmiejska Liga Pokera

    19 76.00%
Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 260
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Więc jednak ta niesprawiedliwa punktacja zostaje... To niech chociaż zostanie tak, że jeden wynik najgorsz się anuluje a nie dwa. Bo to jeszcze bardziej mi się nie podoba

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    niesprawiedliwa punktacja byłaby, gdyby najlepszy wynik został odrzucony takie rozwiazanie byloby totalnie bez sensu. Walka byłaby faktycznie do samego konca, ale finał miałby duzo nizszy poziom. Zostaje 10 turków i najgorszy wynik odpada. Amen

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    No punktacja jest bardzo "sprawiedliwa" i podtrzymuje poziom. Przychodzi fish który fartem wygrywa jeden turniej bo sprawdza all iny z gut shotami i bottom parą a ma mega farta i wszystko mu dochodzi, pozostałe turnieje nie jest nawet w środku stawki a wchodzi do finału. Poziom rewelacyjny.
    Jestem ciekawy jakie jest wogóle zdanie innych graczy. Jakoś nie widać tu żadnych opinni tylko to co Ty mówisz, że "po rozmowach" z innymi graczami

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    nie kazdy sie tutaj wypowiada, a kontakt z wieloma graczami z ligi mam. dla wielu wyrzucanie najlepszego wyniku jest totalną bzdura, dla innych to dobry pomysl. rozwin temat dzis na lidze. zobaczymy co z tego wyjdzie i bedziemy myslec dalej.

    PS. jezeli chodzi o poziom, to samym fartem turnieju nie wygrasz. tymbardziej jezeli jest ponad 30 osob. Kogel - Mogel czy Artur tez nie wygrali zadnego z turniejow, ale równą grą do finalu sie dostali...

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    114
    to moze zostawmy tylko najgorszy wynik a reszta out??!! jaja sobie robicie?? chcemy wylonic najlepszego gracza a nie średniaka... kasowac najlepszy wynik?? zarty jakies chyba

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Oni to tylko wyjątki a ta cała punktacja jest beznadziejna. I dodatkowo zasady podliczania na koniec które są wogóle niezrozumiałe. Pisałeś, że najgorszy wynik się odejmuje na koniec ligi a wcale tak nie było ostatnio. Powinno być nmormalnie i wszystkie wyniki powinny wchodzić w grę. I to jest normalne a nie kombinowanie. Może Ty po rozmowach z jakimiś graczami stwierdziłeś, że im punktacja odpowiada ja po rozmowach z innymi, że nie. Nie ważne zresztą. Ty się zajmujesz organizacją i to Ty masz władztwo.
    Temat uważam za zamknięty i nie będe się w jego kwestii wypowiadać więcej

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez Szary Zobacz posta
    No punktacja jest bardzo "sprawiedliwa" i podtrzymuje poziom. Przychodzi fish który fartem wygrywa jeden turniej bo sprawdza all iny z gut shotami i bottom parą a ma mega farta i wszystko mu dochodzi, pozostałe turnieje nie jest nawet w środku stawki a wchodzi do finału. Poziom rewelacyjny.
    Jestem ciekawy jakie jest wogóle zdanie innych graczy. Jakoś nie widać tu żadnych opinni tylko to co Ty mówisz, że "po rozmowach" z innymi graczami
    Szary skoro jesteś taki dobry i nie "fiszujesz" to przyjdz wygraj jeden turniej i masz finał gwarantowany wyrzucenie najlepszego turnieju wypacza wyniki ligi, a odrzucenie 1 czy 2 najgorszych wg mnie ma dwa zadania po pierwsze raz mozesz bez konsekwencji odpaść po badbeacie bo ktoś cie wyfiszuje lub raz mozesz mieć inne ważniejsze sprawy w poniedziałek o 19 i najzwyczajniej mozesz nie przyjść.

    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    najgorsze wyniki zostaly odjete na koniec ligi. zostalo to zrobione przez naszego ówczesnego webmastera. Ja te wyniki zatwierdzilem, bo byly zgodne z poczatkowymi założeniami i regulaminem.

    Co do zasad naliczania pkt to wystarczy dokładnie przeczytać harmonogram i wszystko bedzie jasne.

    Jezeli masz jakiś ciekawy pomysł na nowa punktacje to jestem otwarty. Ale o tym porozmawiamy mam nadzieje, ze wieczorem
    Ostatnio edytowane przez Heinz ; 15-09-2008 o 15:00

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    Obecna punktacja ma moim zdaniem jedną zasadniczą wadę: zbyt mocno faworyzuje zwycięzców poszczególnych turków. To powoduje, że pod koniec ligi poza zwycięzcami tylko niewielka ilość graczy jeszcze ma szansę na finał. A liga powinna dać szansę nawet przeciętnemu, ale za to systematycznemu zawodnikowi powalczyć o finał.
    Czy malejąca frekwencja na lidze Was nie zastanawia? Liga powina być nastawiona na popularyzację pokera, a nasi "prosi" i tak mają przecież swoje turnieje deep stackowe (Sopot, niedługo Gdynia).
    Szkoda, że ta dyskusja jest tak późno - liga wystartowała i jest już muszarda po obiedzie

    PS. Zgadzam się, że moja propozycja była kontrowrsjna, ale i tak wydaje się mniejszym złem niż obecna punktacja. Zniechęca do startów "przeciętnego Kowalskiego" już po kilku turkach (albo co nawet gorsze: NIE ZACHĘCA go do dalszych systematycznych startów). A to przecież systematyczni gracze budują pulę na finał! Bez nich finał ligi będzie miał śmieszną pulę nagród i lepiej już wystartować w jakimś turku deep stackowym. A to oznacza, że lepsi gracze też nie będą mieli motywacji do systematycznej gry.
    I co? Przez nieprzemyślaną punktację ucieka nam szansa na największą ligę w kraju...

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Punktacja została zmieniona na znacznie lepszą także już po sprawie. Heinz nie długo na pewno ją tutaj zamieści.