Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Rakeback

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Wałbrzych City
    Posty
    19
    Witam,

    W jakim pokerroomie sa najlepsze rakebacki ? Takie dostepne standartowo dla wszystkich graczy, bez spelniania ilus tam PP. I najlepiej tez oferowane bezposrednio przez pokerroomy, a nie strony posredniczace (jak np. rakeback.com).

    Jakbyscie napisali mi kilka propozycji to bylbym wdzieczny. Z gory dzieki za pomoc

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    wsex.com - 70% dodawane do konta co poniedziałek

    Jedyny minus to mała (o dziwo!!!) liczba graczy (głównie amerykanie).


    Wypłaty natychmiastowe (jak się zagada na czacie) na Moneybookers/Neteller (1 darmoiwa co 14 dni, czy jakoś tak)

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Wałbrzych City
    Posty
    19
    wow, no 70% niezle - nie myslalem, ze gdzies tyle daja. Tylko rzeczywiscie to, ze mala ilosc graczy to moze byc problem. Zreszta pewnie w wiekszosci to same prosy sa... Nie byloby kogo ogrywac W ogole szkoda, ze na ongame nie ma rakebacku bo ich soft najlepiej mi podchodzi...

    Jakbyscie mogli podac cos jeszcze to bylbym happy

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Nie odkryje ameryki - Tower.

    Masz tutaj bonusy punktowe które są tak naprawdę ukrytą formą rakebacku. Grając tight FullRing wychodzi jakieś 55%, na shortach 45%, grając turnieje - ponad 60%.

    I nie jest to żaden krzak, tylko jeden z najwiekszy room'ów w Ongame, czyli jednej z kilku największych sieci pokerowych.

    I są dla każdego - nie ważne, czy grasz 500, czy 50.000 rozdań miesięcznie - rakeback jest Twój.

    Jeśli jakieś pytania, zapraszam na skype: peponekw, GG:2384469.

    Pozdrawiam

    Pepone

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    boos media, utb, ftp, ap

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    Nie odkryje ameryki - Tower.
    Pepone,
    kolega pytał o rakeback bez wyrabiania punktów, a na tower niestety żeby dostać bonus to trzeba tych punktów wyrobić sporo i nie musi to być wcale dobra oferta.
    No i nie zgodzę się, że grając 500 rozdań miesięcznie dostaniemy jakiś bonus.

    p.s. sam gram na tower

    pozdr. kabo
    Ostatnio edytowane przez kabo ; 20-08-2008 o 09:24

  7. #7
    Gorian1 piszesz FTP.
    Czy mógłbyś to jakoś rozszerzyć? Trochę pograłem na FTP, pospadało mi trochę bonusa ale o rakeback'u nic znaleźć nie mogę...

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez kabo Zobacz posta
    Pepone,
    kolega pytał o rakeback bez wyrabiania punktów, a na tower niestety żeby dostać bonus to trzeba tych punktów wyrobić sporo i nie musi to być wcale dobra oferta.
    No i nie zgodzę się, że grając 500 rozdań miesięcznie dostaniemy jakiś bonus.

    p.s. sam gram na tower

    pozdr. kabo
    Hmmm. Tutaj się nie zgodzę. W standardowym rakebacku też masz licznik punktów, tylko zamiast punktów ktoś liczy realny rake - liczba to liczba. Punkty wyrabiasz, ale traktujesz to jako licznik, nie ma tam sytuacji, że każdy ma wyrobić ileś tam ich tysięcy i Ci co grają dużo zrobią to z paluniem w dupie, a Ci co grają mało nie dadzą rady. Każdy dostaje w miarę podpasowane bonusy. Grasz sporo - masz transze po 650$, grasz mało - masz transze po 20$.

    Co do 500 rozdań to faktycznie, trochę się zapędziłem, ... Ale jak już wyrabiasz te 50$ rake w miesiącu to spokojnie można już w tower startować, zresztą w wielu innych room'ach także jest minimalna ilość rake od którego płacą.

    Jeśli już mówimy o niskich stawkach, to należy dodać, że do stawek NL50 włącznie maksymalny pobierany rake w Tower wynosi 1,5$, a nie 3$, co również przynosi efektywne oszczędności.

    Pozdrawiam

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 20-08-2008 o 09:45

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez snopek Zobacz posta
    Gorian1 piszesz FTP.
    Czy mógłbyś to jakoś rozszerzyć? Trochę pograłem na FTP, pospadało mi trochę bonusa ale o rakeback'u nic znaleźć nie mogę...
    Aby dostac tutaj rakeback musisz sie zapisac przez stronke np rakerebate.com (rejestrujesz sie u nich, sciagasz od nich fulltilta, oni potwierdzaja proces rejestracji i masz rakeback). Niestety jesli masz juz konto na FTP oferta juz Cie nie dotyczy (chyba, ze sie myle?).

    mm02 tez polecam Towera. Duzy wybor bonusow, ktore wykupujesz za pkt, a wybierasz ten ktory najbardziej Ci odpowiada.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja mialem konto na ultimatebet zalozone dawno temu a chcialem miec rakeback wlasnie z rakerebate.com i napisalem do supportu i tak sie dogadalem ze podczepili mnie pod nich i juz dostaje 30% rakebacku chociaz przestalem u nich juz grac