Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    Witam!

    Kumpel, którego pytałem jak zorganizować mały turniej [play money] dla znajomych, odesłał mnie tutaj z gwarancją dostania szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi na to pytanie.

    Jest w Betsson'ie możliwość utworzenia własnego stołu, ale nie wiem jak później znajomi mają go odszukać [sam go nie widziałem w liście roomów].

    Ciekaw jestem, czy to wszystko prawda o forum.pokerzysta.pl co opowiedział mi przyjaciel.

    Pozdrawiam,
    Ostatnio edytowane przez Animaes ; 19-08-2008 o 09:22

  2. #2
    Wlasny stol znajdziesz w zakladce Prywatne albo Private zalezy jaki jezyk masz ustawiony

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez smok Zobacz posta
    Wlasny stol znajdziesz w zakladce Prywatne albo Private zalezy jaki jezyk masz ustawiony
    Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
    - Napisałem, że wiem jak założyć swój stół.
    Nie wiem jak później mają go zlokalizować znajomi.


    Pozdrawiam,

  4. Cytat Zamieszczone przez Animaes Zobacz posta
    Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
    Dosyć LAG jak na drugi post na forum ..

    Turnieje prywatne mozna znaleźć w zakładce Private.
    Dodatkowo nalezy wybrać odpowiednio turniej Scheduled czy Sit&Go ( wybór pod zakładkami)
    Nazwą turnieju jest zawsze Login gracza zakładajacego turniej z " 's " na końcu.


    pzdr
    M

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Dosyć LAG jak na drugi post na forum ..

    Turnieje prywatne mozna znaleźć w zakładce Private.
    Dodatkowo nalezy wybrać odpowiednio turniej Scheduled czy Sit&Go ( wybór pod zakładkami)
    Nazwą turnieju jest zawsze Login gracza zakładajacego turniej z " 's " na końcu.
    Dzięki za odpowiedź.

    Czy można stworzyć turniej - play money? Widzę tylko opcję real USD.


    Pozdrawiam,

  6. #6
    Nie mozna. W kwestii czytania ze zrozuminiem to zrozumialem pytanie i udzielilem ci na nie odpowiedzi, widac zbyt malo szczegolowej, nie moja wina ze trzeba cie za raczke prowadzic krok po kroku.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Animaes Witam!

    Ciekaw jestem, czy to wszystko prawda o forum.pokerzysta.pl co odpowiedział mi przyjaciel.


    co za tekst,a co ci ten przyjaciel powiedzial o forum pokerzysta haha
    oprocz real money,jest tez opcja gra na zapałki,ale jest dostepna dopiero gdy osiagniesz status VIP wafel
    Starałem sie jak mogłem,mam nadzieje ze zadowala cie moja wyczerpujaca odpowiedz
    i przy okazji bardzo serdecznie pozdrawiam ha

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    Animaes Witam!

    Ciekaw jestem, czy to wszystko prawda o forum.pokerzysta.pl co odpowiedział mi przyjaciel.


    co za tekst,a co ci ten przyjaciel powiedzial o forum pokerzysta haha
    oprocz real money,jest tez opcja gra na zapałki,ale jest dostepna dopiero gdy osiagniesz status VIP wafel
    Starałem sie jak mogłem,mam nadzieje ze zadowala cie moja wyczerpujaca odpowiedz
    i przy okazji bardzo serdecznie pozdrawiam ha
    Cześć Majcher!
    Powiedział mi same dobre rzeczy, o których się właśnie przekonuję.
    VIP wafel? Ciekawe.
    Grywasz też na Betssonie? Może zagramy sobie koedyś?
    Cytat Zamieszczone przez smok Zobacz posta
    Nie mozna. W kwestii czytania ze zrozuminiem to zrozumialem pytanie i udzielilem ci na nie odpowiedzi, widac zbyt malo szczegolowej, nie moja wina ze trzeba cie za raczke prowadzic krok po kroku.
    Szkoda, że nie można. Fakt, moja wielka wina

    Pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    Jeszcze jedno pytanie odnośnie Betssona.

    Chciałem zagrać z kumplem, ale za 50 wymienianych stołów żaden z nich nie był widoczny jednocześnie dla niego i dla mnie.

    Nie wspomnę już o o stworzeniu własnej gry, której także nikt nie widział.


    Pozdro,