Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    btw. lać na procenty, czasem dojdzie czasem nie ;]

    btw. na procenty sie nie leje, procenty sie wlewa

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    no a potem się nimi leje... tyle że w mniejszym stężeniu ;]

  3. #13
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Bawcie się dobrze!
    Nie chciałbym psuc zabawy ale wyglada, ze prawie wszystko jest źle.
    Wiekszosc, jak na przyklad trafienie 4 do strita o nie cale 1%. Ale niektore o znacznie wiecej , jak na przyklad trafienie seta.

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    player, ściagnij sobie demówke Poki-Poker Academy ... jest tam świetny kalkulator do obliczania prawdopodobieństw który uwzglednia również remisy, ewentualnie pomęcz mnie to wysle Ci instalke na maila bo mam wersje w pełni funkcionalną.
    Za Poki_Poker Academy trzeba zapłacic

    ten kalkulator jest za darmo.
    (i tez pokazuje remisy)

    Pozdrawiam !

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112

    Za Poki_Poker Academy trzeba zapłacic

    A ty nie badz juz taki uczciwy
    W koncu mieszkamy w biednej Polsce i jakos trzea sobie radzic :twisted:

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    BozoTheBanker - Byłbym wdzięczny gdybyś wskazał błędy i wyjaśnił na czym polegają. Zajrzyj również na FTR z mojego linka - wyliczenia tam wyglądają na logiczne i poprawne.

    Też korzystam z twodimes. :wink:

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    Za Poki_Poker Academy trzeba zapłacic
    kalkulator w wersji demo jest (chyba) za darmo, ograniczenia są na inne opcje.

    pzdr

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Byłbym wdzięczny gdybyś wskazał błędy i wyjaśnił na czym polegają.
    Powiem szczerze, ze nie mam ochoty wgłębiac sie akurat w te obliczenie. Bardzo wiele miejsc w sieci wskazuje zle obliczenia i troche juz tego widzialem (na przyklad ppb podane na stronie www.learn-texas-holdem też są nieprawidłowe).
    O tym jakie są poprawne wyniki (ale akurat nie dokładnie te) i jak to należy liczyc można zajrzec tutaj. Jest tam tez bardzo wiele linków do dalszych obliczen i wyjasnien.

    edit : jest calkiem mozliwe, ze sie tutaj myle, spedzilem troche czasu nad obliczeniami w watku, do ktorego podalem linka i wydaje mi sie, ze są poprawne; jesli bedzie wieksza dyskusja na ten temat pewnie pomysle jeszcze raz

    Pozdrawiam !

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Dzięki za info. Postaram się przelecieć te wątki i je jakoś zinterpetować. Jest tego trochę dużo, więc zajmie to trochę czasu (tym bardziej, że się nie spieszę). :wink: Jeżeli ktoś inny chciałby jeszcze okazać się pomocny to zapraszam do dyskusji w wątku.