Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam,
    mam pewien problem poniewac chcialbym deponowac i wyplacac pieniadze z/na party poker, ale nie mam karty kredytowej. mam pytanie, jak mozna tego dokonac przy uzyciu po prostu konta bankowego? nie mozna po prostu wykonac przelewu na konto party poker i dac w tytule swoj nick czy cos w tym stylu? ewentualnie moglbym zalozyc konto neteller, ale nie bardzo wiem jak zrobic zeby to wszystko chulalo, bo czy neteller wogole akceptuje polska zlotowki? a jak tak, to czy mozna zrbic w ten sposob: wplacam z banku przelewem na moje konto neteller, z tamtad na party poker i juz? bardzo prosze o odpowiedz bo troszke to pokomplikowane, jak mowie, zalezaloby mi zeby nie trzeba bylo posiadac karty kredytowej.

    p.s. jesli sa jakies odsetki/procenty w ktorejs z wykonywanej akcji prosze powiedziec jakie

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    Po pierwsze karta nie jest potrzebna. Wiekszosc bankow posiada w swojej ofercie karty, ktorymi mozna placic w internecie. Rozejzyj sie w ofercie swojego banku czy takie cos jest...

    Co do platnosci to polecam Moneybookers. Mozna w kilka sekund przelac na konto pieniadze ze swojego banku a nastepnie przelac je do pokerroomu.

  3. #3
    a czy w moneybookers jest tak smao minimalna wplata z banku jak wnetellerze? bo to skandal ze zeby w netellerze przelac z banku na netellera to trzeba minimum 75zl

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    nie ma minimalnej wplaty...

  5. #5
    witam ponownie, ponownie mam problem. Gdy chce wyplacic z Party Poker, pisze 'wyplaty zablokowane'. czemu?? przeciez dopiero co niedawno sie zarejestrowalem i wpacilem troche pieniedzy

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    pamietaj, ze aby wyplacic srodki danym kanalem, najpierw trzeba tym kanalem cos zdeponowac. jesli nie o to chodzi, to napisz do supportu. spotkalem sie tez ze czyms takim (chociaz na innym roomie), ze chcialem wyplacic na MB i musialem najpierw zrobic wplate jakiejkolwiek kwoty na konto w pokerroomie, mimo, ze wczesniej robilem depozyt wlasnie przez moneybookers. moze o to chodzi ?
    Ostatnio edytowane przez filippo ; 21-08-2008 o 01:44

  7. #7
    bardzo mozliwe, wlasciwie to na pewno o to chodzi, zwlaszcza ze wplacalem przez przelewy24. zalozylem konto w netellerze, ale zeby przelac z banku na konto netellera musi to byc kwota conajmniej 75zl ;/ czytalem jednak ze na MB tez jest jakis limit, prawda to w koncu czy nie? i jak tak to jaki