Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Może przy każdej akcji będę przedstawiał swój żałosny tok rozumowania, i prosiłbym o wytknięcię błędu .


    Seat 1: Hellmouth21 ($4,215 in chips)
    Seat 3: brian452 ($1,165 in chips)
    Seat 4: moelo ($3,160 in chips)
    Seat 7: milanese84 ($3,450 in chips) [ , ]
    Seat 8: mrs rikmor ($3,010 in chips)

    ANTES/BLINDS
    moelo posts blind ($100), milanese84 posts blind ($200).

    PRE-FLOP
    mrs rikmor folds, Hellmouth21 bets $400, brian452 folds, moelo calls $300, milanese84 calls $200.

    No więc Hellmut robi minibeta - nie mam readów że minibet to jakiś monster czy coś, więc zakres pewnie jak typowego beta na tych stawkach (10+1), czyli jakieś 44+, figury i takie tam. Myślę więc sobie że JTs to karta z którą warto obejrzeć flopa mając oddsy (200 do puli 1000), można złapać drawy na strita, kolor, no i czasem i jakiś TPMK.

    FLOP [board cards: , , ]
    moelo checks, milanese84 checks, Hellmouth21 bets $500, moelo calls $500

    Przy takim flopie obstawiam że koleś raczej spudłował, jeśli ma seta lub overparke pewnie nie odpuści, jeśli ma AK-AT i underparke to się powinien zrzucić, poza tym ewentualny strit w sumie i tak bije seta, więc jak jesteśmy póki co w pupę mamy sporo outów... trochę mnie ten moelo martwi, ale na moje oko raczej drawuje aniżeli trapuje...


    milanese84 bets $3,050 and is all-in, Hellmouth21 calls $2,550, moelo folds.

    TURN [board cards: , , , ]


    RIVER [board cards: , , , , ]


    SHOWDOWN
    milanese84 shows [ , ]
    Hellmouth21 shows [ , ]
    milanese84 wins $7,800.


    Szczęście donka ? Pytam bo po tym rozdaniu zacząłem się zastanawiać czy bardzo źle to rozegrałem... kolega Mosznik napisał że bardzo

    z góry dzięki

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Jak dlamnie turn value bet river value bet. Pre flop i flop dobrze. A i te value bety to takie wmiare mocne bo moga drołowac do koloru.
    Ostatnio edytowane przez kirkblade ; 11-08-2008 o 10:18

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez kirkblade Zobacz posta
    Jak dlamnie turn value bet river value bet. Pre flop i flop dobrze. A i te value bety to takie wmiare mocne bo moga drołowac do koloru.
    ze co ?
    napisales ze dobrze zagral flopa w ktorym zrobil all ina i piszesz o jakims value becie na turnie i riverze ?

    what?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Ok fakt najwyraźniej zle przeczytałem rozegranie reki. Widocznie jeszcze za rano dla mnie. Myślałem ze callnoł tego beta za 500 na flopie co ja bym zrobił. A później jak juz mówiłem value betował i starał sie wycisnąć jak najwięcej z obu oppów.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    jeden robi bet za 500 drugi call, szansa ze odpuszczą obydwoje jest mała tym samym call jednego z nich sprawia ze jestes prawie zawsze "behind" na flopie masz pot odds 4:1 wiec albo robisz marginalny call na flopie albo fold - przynajmniej ja bym tu allin nie robił

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Ale przeciesz ty niechcesz zeby odpuszczali jak dobierze do natsowego strita. A dopuki nie dobierzesz do strita chcesz jak najtaniej ogladac karty.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Też wyznaję tą zasadę że jak drawujemy to byle jak najtaniej, ino często spotykam się z sytuacją że ktoś betuje jak ma dobrego drawa. W jakich sytuacjach coś takiego się poleca?

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    ja tylko betuje takie cos jak jestem przeciwko jednemy kolesiowi który dał check no i najlepiej jesli nie było zadnych raisów preflop

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Ja bym tu donkbetował na flopie. Idealna sytuacja, żeby przejąć inicjatywę. Helmut złoży tu overkaty, zraisuje overparę (wtedy easy fold). Jeżeli sprawdzi, to bez dobrego reada przechodzę w tryb check/fold (ale i tak pewnie mam free river). Donkbet za pół puli nie commituje nas zbytnio (nadal zostanie nam jakieś 2,5k, M ok. 9), a pozwala imho w 50% przypadków zgarnąć pulę. Sam zrzuciłbym pewnie na preflopie, bo to imho marnowanie żetonów, ale faktycznie moleo dał nam swoim chujowym sprawdzeniem całkiem niezłe oddsy.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ja na preflopie mimo wszystko zrzucam,dobra reka do grania-drawowania,ale tylko z pozycja,a allin na flopie jak dla mnie nieporozumienie,można zrobić jak ktoś pisał bardzo marginalny call,ale jak bym sie raczej sklanił do folda