Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Czesc.Jestem poczatkujacym graczem i jakos wkoncu przekroczylem granice 100$Mam zamiar grac na 2-3 stolikach na blindach 0,02/0,04(3-4 godziny dziennie) i grac 1,max.2 turnieje MTT dziennie.
    I tu wlasnie pytanie:Z jakim wpisowym planowalibyscie grac turniej?A moze wogole niegracZ gory dzieki za odp.
    Pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    jeśli grać to jakieś low stakes S&G wg mnie.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Low czyli takie do 1$ mysleOK.Dzieki
    Pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja bym probowal shotow na nl 10. Jak zlatujesz ponizej 100$ wracasz. Gra sie wcale duzo nie rozni tez pelno downow jest

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Heh.Powiem szcerze ze wlasnie duzo wygralem na 0,05/0,10wchodzac ze stackiem typu 2$ale postanowilem przystopowac
    Pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Turnieje za 1$? Ło matko, niczego się nie nauczysz, niewiele zarobisz, za jakiś czas dojdziesz do 400$ i się okaże że Ciebie na NL10 masakrują...

    Cash, cash, cash. Polecam FullRingi. Do NL50 nauczysz się podstaw, zrobisz bankrolla, a później możesz myślec o SH czy turniejach.

    Grając stoliki co jakiś czas dodawaj jeden więcej. Multitabling to naprawdę fajna umiejętnośc.

    120$ to przy stabilnej grze spokojnie NL10, przy spadku do 80$ zszedłbym niżej. Gdyby nie szło, odłożyłbym grę, poczytał trochę książek o ABC pokera i wrócił.

    Pozdrawiam,
    Warmatius

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Wlasnie naczytalem sie ze na stolik wnosic okolo 5% bankrolla i jeszcze do tego 100BB.Zawsze wlazilem na stol z ok. 50-60BB i bylo dobrzeTo moze jednak odpuszcze sobie narazie turnieje(no moze jakis tam jeden na weekend za 1$Dzieki Warmatius
    Pzdr

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez lbwk111 Zobacz posta
    Wlasnie naczytalem sie ze na stolik wnosic okolo 5% bankrolla i jeszcze do tego 100BB.
    Zalezy, jak grasz, ile stolow i na jakich roomach. Na FTP i PS polecam za rada bardziej doswiadczonego ode mnie Alchemika minimum 30 BI, zeby czuc sie komfortowo

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wchodzisz za tyle BB za ile chcesz

    Poprostu musisz dostosowywac ilosc granych rak do wielkosci swojego stacka

    a na poczatku znacznie lepiej jest grac shortem bo decyzje przewaznie sa duzo latwiejsze

    A zawsze po podwojeniu na jakims stole bedziesz moge cwiczyc gre wiekszym stakiem

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    30 BI to juz rzeczywiscie duzoDobra tam.....to bede gral cash na shrociebyle do 200$ , potem dalej sie pomysli