Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    Zgadza się pytanie zadałeś w innym wątku. Ponieważ totalnie do niego nie pasowało powodując OT, wydzieliłem je i założyłem ten temat. Teraz możesz do woli prowadzić dyskusję więc nie wiem skąd to oburzenie.
    oburzenie stąd, że wątek jest w dziale dla początkujących ... no nic, może będzie się rozwijał tak jak mój pierwszy wątek - czyli mnóstwo krytyki, docinek - to mi daje poczucie, że żyję !
    tytuł jest śmieszny, może być wesoło ..... trzeba tylko poczekać aż JD się odezwie, acha no i Drauger

    poza tym to takie trochę robienie z igły widły, ale to już moja wina w sumie ...

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Turbo murek.

    Cytat Zamieszczone przez matek Zobacz posta
    To gracz, który czeka tylko na premium hands AA, KK itp.Wszystkie inne karty dla niego nie warte są callu lub raisu.
    Hmmm, opisałeś tutaj klasycznego murka... czy turbo murek nie miksuje przypadkiem gry wchodząc czasem w AK kolor?

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    czy turbo murek nie miksuje przypadkiem gry wchodząc czasem w AK kolor?
    hahaha, ale tylko jak jest na buttonie

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    albo nie ma pelnego blinda
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 02-09-2008 o 15:51 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #15
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    rychlo odpadasz z turnieju/bankrutujesz w cashowce?

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    zostaję ze stackiem 400, czyli za małym żeby zapłacić następny blind .... co się wtedy dzieje
    masz lipę