Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    28
    witam serdecznie pokerzystów .Mam pytanie .Dziś dostałem emaila o treści :

    norman100,

    I gave you a Poker Sponsorship and am ready to send you funds so you can start playing online poker.

    Amount: $50

    To accept your Sponsorship and start playing risk-free poker (you keep all the profits!) please go here:

    Online Poker Rewards Community - PokerInside

    Regards,
    Sponsorship Team
    Online Poker Rewards Community - PokerInside

    Panowie o co chodzi jakiś bogaty wujek daje mi 50 dolców na grę w pokera za FREE ? .Może to jakieś jaja ? Panowie co mam zrobić po kolei , aby z tych 50 zielonych skorzystać i zagrać w pokerka .
    Kto mi dobrze wytłumaczy dostanie 20 dolców na grę jeżeli uda mi się coś w pokera ugrać dla siebie z tych 50 dolców simona .
    Prosze o odpowiedzi.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    nie wiem co w tym dziwnego affilate pewno po prostu i tyle. Przecież sporo promocji no deposit jest na sieci.

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    only wawa
    Posty
    124
    Na pokerinside po prostu rozdają sponsorshipy. Oczywiście nie możesz tak po prostu wypłacic tej kasy od razu, tylko musisz ilestam punktów zrobić. A tak to wchodzisz, akceptujesz sponsorshipa i masz.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    28
    Panowie rozumiem ,że wy jestescie fachowcami , ale dal mnie to czarna magia . Proszę mnie potraktowac jak żółtodzioba i odpowiedzieć bardziej zrozumiale .Dzięki

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    262
    zaloguj sie na swoim koncie w pokerinside, sciagnij oprogramowanie partypoker zawejestruj sie w Party a nastepnie zaakceptuj sponsorship'a ktorego dostales (powinna byc taka opcja w zakladce SPONSORSHIP o ile sie nie myle... ) do 48h powinienes dostac kase na kontow parypoker. A dalej, tak jak juz chlopai mowili... musisz zebrac ilestam pkt zeby moc to wyplacic...

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ale jak wygrasz coś w turnieju na przykład... wygrasz nie wiem 500$ to wszystko ponad bonus możesz wypłacić. czyli skoro bonus byłby 50$ to 450$ normalnie bez obostrzeń

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    28
    juz sie sprawa wyjasnila zadne darmowe pieniądze
    oto co otrzymałem z supportu .To jezt zwykla promocja .oto tresc:

    Z naszej bazy danych wynika, iż ma Pan/Pani zarejestrowane konto w nieprawdziwymi pieniędzmi. Teraz ma Pan/Pani wspaniałą możliwość dołączyć do PartyPoints klubu i rozpocząć zgarniać nagrody! Nasz dział obsługi klienta bardzo poważnie zajmuje się sprawami naszych graczy, a Pan/Pani ma właśnie okazję stać się jednym z nich.


    Aby zachęcić Pana/Panią do założenia konta z prawdziwymi pieniędzmi, przygotowaliśmy specjalną ofertę bonusową. Jedyne co należy zrobić, to zlecić wpłatę i wpisać kod premii REALTODAY i otrzyma Pan/Pani gratis 100% od depozytu, aż do $50*. Jeżeli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania w związku z wpłatą, może Pan/Pani zadzwonić do nas o każdej porze.


    Jeżeli Pan/Pani ma konto zarejestrowane z prawdziwymi pieniędzmi, to prosimy pisać do nas wyłącznie z zarejestrowanego adresu e-mail, abyśmy mogli szybciej i sprawniej okazać pomoc. W ten sposób zapewnimy, że nikogo nie ominie zabawa.


    Jeżeli w dalszym ciągu ma Pan/Pani pytania, zapraszamy do FAQ sekcji na naszej

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no widzisz już się wyjaśniło

    ale ogólnie jest pare ofert no deposit jeśli chcesz zacząć przygodę z pokerem na prawdziwą kasę to chyba najlepsze co może być... bo freerolle to ciężki kawałek chleba. a Tutaj dostajesz 50$ i możesz się na tym pouczyć.

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    28
    dostane 50 dolcow jak wplace swoje 50 .Takich promocji jest kupa i te ich 50 dolcow to pewnie bedę mogl wypłacić po spelnieniu odpowiednich warunków .nic nowego .podobnie jestw Bestpoker.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    kiedyś poker inside dawał normalny sponsorship na party poker bez wpłaty było to 50$ albo 35$,teraz widocznie zmienili strategie,a po drugie jak chcesz odrazu bez warunkow wypłacić to idz do bankomatu