Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 86
  1. #61
    A mial ktos mozliwosc sprawdzenia Blue Fire Poker?

  2. #62
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Polecicie coś z TPE?
    Mam troche czasu i zakupiłem trzydziestodniowy abonament

    Co koniecznie trzeba obejrzec?

  3. #63
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Oglądaj Bigdoga

  4. #64
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    221
    Ma ktos ochote na zrzute na Cardrunners? Albo moze ktos ma juz dostep i moglby sie podzielic (oczywiscie nie za darmo)?

    W razie czego PM

  5. #65
    Cytat Zamieszczone przez MrLebowski Zobacz posta
    Ma ktos ochote na zrzute na Cardrunners? Albo moze ktos ma juz dostep i moglby sie podzielic (oczywiscie nie za darmo)?

    W razie czego PM
    Jeśli grasz na FTP, to zapisz się do truly free poker training, będziesz miał dostęp za free

  6. #66
    A jak to free poker traing działą? nie trzeba sie z ich strony rejestrowac? jezeli ftp mam zalozone przez innego affa to i tak moge miec cr za darmo??

  7. #67
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389

  8. #68
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    a to jest jakos powiazane z ftp ? troche nie podoba mi sie podawanie im nicku na ftp i maila ktorego tam wykorzystuje.

  9. #69
    tak, działają razem z ftp, to nie jest affiliate, przynajmniej nie taki tradycyjny, sam też zakładałem przez inną stronkę konto, ale podajesz na cr nicka i w miarę gry na tym roomie przedłużają Ci subskrypcję
    a czemu boisz się podawać nick i maila? nic przecież z tym nie będą w stanie zrobić, nie mówiąc już o tym, że to jeden z największych portali instruktażowych pokera, a nie jakaś strona krzak

  10. #70
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    CR i FTP sa ok, ale wlasnie mi chodzilo o ta stronke pomiedzy, czyli trulyfreepokertcostam