Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 86
  1. #71
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Też mi się to wydało podejrzane, ale poczytałem na 2+2 i to jest na 100% bezpieczne. Po prostu kapitalna promocja FTP i CR.

    A tak na marginesie, może ktoś polecić na CR właśnie jakieś dobre serie/filmy do NL50 NR?

  2. #72
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Stronka TFPT jest pewna i sprawdzona.

    Jednym (jeśli nie jedynym) z minusów jest to natomiast to, że na darmowy dostęp trzeba poczekać do następnego miesiąca.

  3. #73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez Vigird Zobacz posta
    Jednym (jeśli nie jedynym) z minusów jest to natomiast to, że na darmowy dostęp trzeba poczekać do następnego miesiąca.
    miesiac sie konczy, punkty zrobione, jakie filmiki na FR NL25-NL50 polecacie ?

  4. #74
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    ta promocja uderza w rake?

  5. #75
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    miesiac sie konczy, punkty zrobione, jakie filmiki na FR NL25-NL50 polecacie ?
    Sprawdź Kusha i DamnRingera.

    @Qwak

    Nie.

  6. #76
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    CrushPoker

    W tym miesiącu w kilku freerolach można wygrać subskrypcje w serwisach szkoleniowych albo darmowy coaching.
    Poza tym wyrabiając rake ok 500-750 miesięcznie dają darmowy miesiąc - serwis do wyboru.

  7. #77
    Witam,

    szukam serwisu treningowego skupiającego się na SnG i w drugiej kolejności Heads up i MTT. Zależy mi na tym, żeby filmy można było sobie ściągnąć na dysk i żeby były niezabezpieczone DRM. Z tej przyczyny SnG grinders niestety odpadają.

    Kiedyś miałem subskrypcję Deucescracked, ale wtedy ilość filmów dot. Sng i MTT była mizerna. Jak jest teraz ? Co możecie polecić ?
    Ostatnio edytowane przez Vince ; 12-04-2011 o 17:20

  8. #78
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    TFPT powiększyło ofertę o party (1600 punktów) i titan (13600 punktów), podnieśli również limit dla full tilt, teraz jest 6500, a wcześniej było 5500 Party i Titan w Truly Free Poker Training - Nowości - PokerSoftware - Kalkulatory Odds, Poker Tracker, Holdem Manager

  9. #79
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Pocketfives chyba wchłonęło jakiś serwis instruktażowyi z tego widze mają niezłych turniejowych wymiataczy, ktoś korzystał, jak wrażenia ? (chodzi mi o MTT)

  10. #80
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jakieś ciekawe nowości w temacie MTT? Właśnie szukam czegoś. Nigdy wcześniej nie korzystałem, a widzę potrzebę i jestem zdecydowany. Co polecacie?

    EDIT: Przebrnąłem przez cały wątek. Widzę, że bardzo polecane było Poker X Factor, a później Tournament Poker Edge (dobrze odszyfrowałem TPE?). Coś się zmieniło? Któryś wypadł z gry, wszedł ktoś nowy? A z tych dwóch jesli wybierać, to co na dziś uwazacie za lepsze?
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 16-11-2011 o 10:25