Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
  1. #81
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W sumie polecam PocketFives, zrezygnowałem z PxF i TPE(obejrzalem to co chcialem, a nie ma oplaty aktywacyjnej, wiec moze za jakis czas oplace miesiac zeby nadrobic zaleglosci), teraz przyszło mi info, że koczy się niedługo abonament na P5s i chyba będę przedłużał, bardzo fajne filmy maja i sporo dobrych graczy.
    Dostałem też jakieś info, że pojawił się nowy zaciag MTT na Poker Videos, Online Poker Training & Strategies, Learn To Play Texas Hold 'em | Bluefire Poker Training, ale jakos nie mialem okazji przetestowac (z tego co pamietam maja 7 dni za friko - tylko trzeba uwazac, bo po tym okresie jak sie nie zrezygnuje, to z automatu sciaga oplate aktywacyjna)

  2. #82
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Zdecydowałem się na P5s. Ale już na wstępie się ubawiłem setnie, bo: Zerkam sobie w spis instruktorów. Biorę pierwszego z listy - "+ To The Ev!" i sprawdzam na sharkscopie. No i leję Gość był już na 70k profitu, ale wszystko przepierd.... i teraz ma bilans 4k

  3. #83
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No z tymi prosami to wszedzie jest roznie, ja ostatnio ogladalem filmiki Gags30, gosc bardzo fajnie prowadzi swoje lekcje, polecam.