Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    1. chyba jednak macie rację

    2. z drugiej strony ten T jest beznadziejny na 2 barrel

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    2. callowanie turna jest beznadziejne
    jak juz to ewentualnie ai. przeciez call sie totalnie nie oplaca

  3. #13
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    ja tam sie nie znam, ale IMO w 2. nigdy all in, jestes w dupie przeciw overparze (w tym rozdaniu nie wyobrazam sobie tu nic innego u villaina), a tym bardziej vs JJ przeciw ktorym masz 13%. Moim zdaniem repop do 110$ + fold na jego allin, albo od razu fold do jego turn beta sa okay opcje, instafold troche lepsza chyba, raz tak raz tak :P

    Ale all in turna z equity 13% w porywach 20% wyglada tu superlipnie bez jakiegos bardzo konkretnego reada.

    Napisz jak sie zakonczylo.
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 13-08-2008 o 00:47

  4. #14
    1. imo fold to std wedlug mnie to sytuacja bez wyjscia

    jak dasz cal to trafi flusha a jak raise to da akcje tylko QQQ

    (btw shortstacker ma imo seta z asow)

    2. call to trap him, minraise the river
    imo jak callniesz to on pomysli ze nic nie masz i pewnie zablefuje river
    wtedy bedziesz mogl zrobic hero rebluff minraisem i on bedzie musial zagrac tutaj fold


    MalySlon


    //A tak serio Igiel, jezeli te rozdania sprawiaja Ci trudnosc to zrob sobie przysluge i zejdz nizej (nl25-50). A jesli ciagle chcesz grac nl200 to chodz na stars i wyslij mi na forum swoj nick. Z gory dzieki.
    Ostatnio edytowane przez ZetRockinghololo ; 18-08-2008 o 03:13

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    nie ma sprawy - jak wrócę to proponuję kilka HU NL100

    dzięki za profesjonalną analizę

    PZDR

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    W kwestii formalnej.

    Uważam, że takie wypowiedzi jak powyższa powinny być moderowane a ich autor powinien otrzymywać ostrzeżenie, za niezachowanie regulaminu pisania w tym wątku.

    Merytorycznie.

    Board 1 . ALL-IN. Sporo ludzi gra tak z drawem licząc na spore FE. Nieco paradoksalne to jest, ale RAISE brzmi tu mocniej od AI, a mocne brzmienie nie leży w moim interesie.

    Na drugim miejscu stawiam CALL dający nadzieję, że short będzie tu pushował.

    Board 2. FOLD/AI tak mniej więcej w proporcji 65/35. Tutaj AI daje spore FE, mamy troche outów, a ponadto widząc taki styl częściej będą nam się wypłacać na monstera.

    Ale flopa bym tu raisował i zrzucał parkę po RR (raise miałby ten walor, że wyrzuciłby z rozdania 2 face, a jednocześnie daje nam na przyszłość mniejszą czytelność dla analogicznego rozegrania monstera).

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    w 2 spodziewałem się overpair - rzeczywiście AI daje potężne FE i chyba poprawnym zagraniem u przeciwnika jest fold - ale bałem się HERO calla i sfoldowałem - powiedział, że miał JT.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    1. bo flop jest za bardzo dry i przeciwnik zapewne o tym wie - ludzie zwykle callują sety na takich flopach(może podejrzewać mnie o fishowy steal lub obronę parki.

    jeśli zraisuję, a on da nie za dużego 3beta - to push będzie obowiązkowy ( w końcu reprezentuję seta) , a ja jednak wolę grać ABC na tym limicie, bo mam dość Hero donkowych calli:/ i po takim callu na pewno bym stiltował i wtopił kilka BI - dlatego raise na peeewno nie jest +ev


    Nie napisales nic o przeciwniku ze go swietnie znasz itd to po jakiego grzyba zakladasz ze on zagra idealnie i w mig rozczyta twoja reke i wpakuje allina z byle czym bo bedzie wiedzial ze ty masz slabo

    Moim zdaniem zakladanie czegos takiego u przeciwnikow jest bezzasadne to tak jakbys powiedzial nei robie continuation beta bo przeciwnik wie ze on nic nie oznacza a jednak mimo ze mysle 90% osob wie co to jest to jednak bardzo czesto ludzie pasuja po nich

    I po zatym ciezko mimo wszystko jest reraisowac reraise na flopie kierujac sie tylko zalozeniem ze nic nie masz lub ze spasujesz