Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Sraly muchy, bedzie wiosna, bedzie lepiej trawa rosla
    Intelowiec jak zwykle konstruktywne posty

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Dzieki takim zawodnikom niejednokrotnie udaje mi sie dojsc dalej niz sie spodziewam-nawet bez dobrych kart na reku

    GL
    Na przykład ostatnio w Sunday Million

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    INTELOWIEC Jesli bedziesz zrzucal zbyt czesto QQ preflop, to na cholere w ogole siadac do pokera?...

    Nie angazuj sie wiec w zadne wieksze pule z big stackiem tuz przed bubblem i dawaj dzieki temu mozliwosc zarabiania chipleaderowi, ktory Twoj raise z QQ zreraisuje all-in z czyms w granicach 44, 55, a nawet KQs i uzyska... oczekiwany FOLD! ROTFL



    ty jestes opozniony powaznie pytam czy inteligencje osla ???
    po pierwsze w ktorym zdaniu napisałem aby zrzucic na PF QQ
    a po drugie gdzie napisałem zeby nigdy sie nie angazowac tuz przed bubblem w wieksze pule z big stackiem,wrezc przeciwnie tuz przed bubblem uwazam ze powinno sie grac agresywnie,ale nie w przypadku gdy zosalismy dopiero co przeniesieni na nowy stoł i nie mamy zielonego pojecia o specyfice stołu

    a tak wogóle to naprawde nie dziwie sie ze pisałeś jakies historie o softach i ogólnie jak poczatkujacy sie wyzalales jaki to jest poker,jak z taka inteligencja to ty mozesz grac w bierki,lol 2 zdania napisałem i 2 niezrozumial i na dodatek poprzekrecal
    a na dodatek osmieszasz sie w prawie kazdy poscie w dziale Strategia,wiec gowno wiesz
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 20-08-2008 o 18:51

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    ty jestes opozniony powaznie pytam czy inteligencje osla ???

    a tak wogóle to naprawde nie dziwie sie ze pisałeś jakies historie o softach i ogólnie jak poczatkujacy sie wyzalales jaki to jest poker,jak z taka inteligencja to ty mozesz grac w bierki,lol 2 zdania napisałem i 2 niezrozumial i na dodatek poprzekrecal

    a na dodatek osmieszasz sie w prawie kazdy poscie w dziale Strategia,wiec gowno wiesz
    Jestem opozniony i pisze wszedzie bzdury. A ty analfabeto naucz sie pisac poprawnie, bo rzygac sie chce, jak czyta sie twoje biedne wypociny.

    Nie bede sie angazowal w internecie w przepychanki z kolesiami takimi, jak ty, bo nie ma to sensu. Chyba, ze na koniec rzuce jako opozniony pozdrowienie koledze: TURLAJ WORA

    PS. A tak troche bardziej powaznie, chyba nazbyt wziales pewne rzeczy do siebie. Mysle, ze jakas tam wiedze na temat pokera mam, a ze nie uzywam tylko i wylacznie technicznego jezyka, tylko mowie najzwyczajniej w swiecie, jak mysle, to nie znaczy wcale, ze jestem zielony. I nie obrazalem ciebie i nie mowilem absolutnie nic o twojej inteligencji, piszac kilka zabawnych zdan. Od ciebie zas uslyszalem taka wiazanke, ze przykro sie czlowiekowi robi. Dla mnie to koniec tematu.
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 21-08-2008 o 10:07