Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Sredni stack to jakies 55k. Gram solidnego TAG, ostatnio przegralem 35k gdy po podbiciu kj zostalem sprawdzony przez aj i trafilismy waleta.

    Przeciwnik po 70 rozdaniach gral 14/10, tak poza tym nic wlasciwie nie wiem. Jestem prawie pewny ze przeciwnik pokaże AK i to raczej bez Asa kier, aczkolwiek rozwazam jeszcze KQ, 99, lub Ahx, lub jakis kolor, raczej nie nutsowy.

    PokerStars No-Limit Hold'em Tourney, Big Blind is t3000 (9 handed) Poker Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    MP3 (t68821)
    CO (t30544)
    Button (t165345)
    SB (t110188)
    BB (t76571)
    Hero (t108820)
    UTG+1 (t19390)
    MP1 (t100124)
    MP2 (t127911)

    Preflop: Hero is UTG with , .
    Hero raises to t7500, 3 folds, MP3 calls t7500, 3 folds, BB calls t4500.

    Flop: (t26700) , , (3 players)
    BB checks, Hero bets t15000, MP3 raises to t61021, BB folds, Hero...


    pzdr
    DuzySlon

    PS Jestem tez ciekawy czy gracie c-bet'a

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Jesteś już ITM ?

    Trochę mały raise pf.
    Osobiście podbiłbym do 12-15k. (w zależności od image stołu).
    Na flopie bet pot i all in.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Jestem juz w kasie.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Z AK z takimi statami nie reraisowal pf? Watpie. Jak ma kolor, to tylko TJ, bo z niczym innym chyba by nie callnal pf, a z nutowym AJ,AT to by nas chyba nie probowal wywalic z rozdania na flopie (a na to ewidentnie wyglada). Jak dla mnie przy takich zalozeniach, kiedy musimy dorzucic 0,31 do puli mozna go chyba callnac. Bo mozna smialo zakladac, ze kazde Q i kazdy kier daje nam wygrana, a to wystarczy.

    A ja osobiscie z TJ nie w kierach majac OESD rowniez pewnie bym sie zdecydowal na taki semi-bluff.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    tak jak mowi mazaq, jestes na utg wiec wiekszy raise na PF...
    ja daje fold, moze miec AK, AhK --> co nas wrecz miazdzy, 99, moze tak rozgrywac KK, moze miec juz flush...
    zastnanow sie co bijesz.. w zasadzie nic
    wiec FOLD

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    powtorze sie jak wyżej z utg(solidny TAG)h robi taki mini raise PF?a co do rozdania kolor wydaje sie watpliwy,AK z takimi statsami raisuje PF,możliwe KJ,choc jak dla mnie po rozegraniu ewidentnie mi to śmierdzi setem, co nie zmienia faktu ze co by nie mial to i tak na flopie jesteśmy w dupie dlatego daje fold
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 06-08-2008 o 19:02

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Odnosnie wypowiedzi deleo.

    Mnie nie interesuje czy cos bije. Interesuje mnie czy sie oplaca sprawdzic w tej konkretnej sytuacji. Jesli uwazasz, ze w tej sytuacji przeciwnik zawsz pokaze Ci seta, nutsowy kolor lub ak z asem kier, to milego zycze milego narzekania ze znowu odpadlem majac lepsza reka z m na poziomie 4.

    DuzySlon

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Po pierwsze: lmao @ radzący podbijać do 4-5x, rozumiem jeśli ktoś by napisał podbij ciut więcej bo utg, 8k-9k, ale nie 12-15! Scared poker, huh?

    Tak jak rozegrane chyba fold, nasz FD pewnie będzie dobry, ale to nic poza tym, nie mamy fold equity, a drawować do 11 outów na pewno nie chcemy. Nawet wrzucając do jego range'a Ahx+ i tak pewnie jesteśmy w plecy. Mamy ok stack, poczekajmy na lepszą sytuację.

    Cbet? Hm, 50/50, read dependant.

  9. #9
    Nie będę oryginalny: zdecydowanie za mały rpf.

    Jesteś na 90% w dupie, więc easy fold. Brak oddsów do sprawdzenia.

    Ma slowplayowane pf AA z Ah, bądź też bez niego.
    Możliwe też KxJh.
    Mniej prawdopodobny set.
    Jeszcze mniej AhKx, wtedy prawdopodbnie by Cię wciągnął callem.

    Bijesz AxJh i crazy allin z JxJh.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    Odnosnie wypowiedzi deleo.

    Mnie nie interesuje czy cos bije. Interesuje mnie czy sie oplaca sprawdzic w tej konkretnej sytuacji. Jesli uwazasz, ze w tej sytuacji przeciwnik zawsz pokaze Ci seta, nutsowy kolor lub ak z asem kier, to milego zycze milego narzekania ze znowu odpadlem majac lepsza reka z m na poziomie 4.

    DuzySlon
    to ci odpowiem inaczej !!! nie oplaca sie callowac...
    a to czy cos bijesz czy nie ma ci chyba pomoc w podjeciu decyzji..
    poza tym dajemy przeciwnikowi kilka-kilknasie rak, z tego wiekszosc Cie bije...
    wg mnie nie oplaca sie ryzykowac dosc ladnego stacka na 2nd nuts drawa, gdzie i tak mozemy byc juz drawing dead.
    jezeli blefuje to trudo, tego nigdy nie przewidzisz.

    wiec FOLD to jedyna opcja