Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Dzieki za wszystkie odpowiedzi. Przepraszam daleo, ze najechałem na Ciebie w jednym z dalszych postów, ale jak sam widzisz decyzja rzeczywiscie nie jest oczywista.
    Jak juz pisałem na początku miałem bardzo silne przeczucie, ze przeciwnik ma AK, wywnioskowałem również, że mój draw jest bardzo czesto dobry z asem kier spodziewałbym sie slow play-a, poniewaz ak na takim flopie to ultra monster. Sadziłem że mam ponad 40% puli i w tamtym momencie nie sadziłem, że moge odpuścić.

    Przeciwnik pokazał AK bez asa kier, moje 43% niestety nie wystarczyło.

    Analizując to rozdanie sądzę, że powinienem z całą pewnością zrzucić i poczekać na lepszą okazję.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta

    Przeciwnik pokazał AK bez asa kier, moje 43% niestety nie wystarczyło.

    Analizując to rozdanie sądzę, że powinienem z całą pewnością zrzucić i poczekać na lepszą okazję.

    No to chyba zle troche przeanalizowales. W sytuacji w ktorej sie znalazles dla mnie call byl obowiazkowy. Nie zgadzam sie absolutnie z opcja cbet i fold do all-ina. Cbetem tworzysz sobie oddsy do calla i nie mozesz pozniej spasowac. Dla mnie sa dwa sposoby rozegrania tej reki na flopie: albo grasz check/fold albo cbet/allin. Granie cbet/fold w tej sytuacji to dla mnie rozdawanie siana. Jak bierzesz pod uwage spasowanie po all-inie od goscia to nie robisz cbeta, bo to jest dodanie 15k do puli za darmo. Przeciez przeciwnik na flopie ma opcje allin/fold po Twoim cbecie (no chyba ze trafil monstera i bedzie cie wciagal).
    To musisz juz przed cbetem podjac decyzje, czy tego allina callniesz.

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    MTT sa beznadziejne...

    Turniej 35,000 GTD (BI 10$ + rebuy)
    1100 uczestnikow, 150 platnych, zostalo 152
    sredni stack 42k
    blindy 1,500/3,000
    nowy stol

    UTG+1 (100k)
    ja (80k, 13 stack)

    UTG+1 raise 6,000
    ja call
    wszyscy fold

    flop 732 rainbow

    UTG+1 bet 11k
    ja raise 33k
    UTG+1 allin
    ja call

    Mial KK i caly turniej w dupe.
    MTT sa do kitu.

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    A co Ty miales?

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a Ty co miałeś ?? QQ ??

    taki 2bb raise z UTG śmierdzi monsterem. Poza tym jeśli miałeś QQ to trafiłeś coolera i tyle. poza tym skoro nowy stół to może lepiej było podbić tak nie masz pojęcia o sile ręki.

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    ta, mialem QQ.
    co z tego, ze cooler jesli w kluczowym momencie turneiju i AKURAT z jednym z niewielu wyzszych stackow ode mnie. mtt sa do kitu.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    napewno bym tego tak nie rozegrał,jak dla mnie ta reka na flopie po reraisie jest do zrzucenia,nie reraisujac PF na dodatek bedac na nowym stole nie majac zadnych readow na niego,czyli praktycznie nie majac zadnych informacji,napewno bym sie nie angazowal z big stackiem w allina samemu majac solidny duzy stack

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    napewno bym tego tak nie rozegrał,jak dla mnie ta reka na flopie po reraisie jest do zrzucenia
    Sraly muchy, bedzie wiosna, bedzie lepiej trawa rosla

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    dla ciebie to jest nierealne,a pozniej piszesz durne posty z jakas filozofia ze wszystko jest ustawione i wogóle do dupy,tak rozegrał bym to podobnie i prawdopodobnie zaliczył bym coolera,ale pod warunkiem ze znałbym specyfike stołu albo grał bym z shortem,a bedac przeniesiony na nowy stól,zawsze pare rozdan nie angazuje sie w zadne wieksze pule tym bardziej z big stackie tuz przed bubblem,dlatego na flopie po reraise widzac mocny opor raczej robie fold,nie mamy zielonego pojecia co taki mini bet PF od niego znaczy czy monster AA KK w ktorego chciał nas wciagnac czy niepewna reke
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 11-08-2008 o 18:28

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Jest to dla mnie realne, ale w konkretnych sytuacjach i bardzo rzadko preflop. Jesli bedziesz zrzucal zbyt czesto QQ preflop, to na cholere w ogole siadac do pokera?...

    A co do durnych postow, to daruje sobie dyskusje z Toba, bo po pierwsze niczego madrego sie nie dowiem, a po drugie nie zamierzam tracic na to mojego cennego czasu.

    Nie angazuj sie wiec w zadne wieksze pule z big stackiem tuz przed bubblem i dawaj dzieki temu mozliwosc zarabiania chipleaderowi, ktory Twoj raise z QQ zreraisuje all-in z czyms w granicach 44, 55, a nawet KQs i uzyska... oczekiwany FOLD! ROTFL

    Dzieki takim zawodnikom niejednokrotnie udaje mi sie dojsc dalej niz sie spodziewam-nawet bez dobrych kart na reku

    GL