Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61
  1. #31
    Widziałem, że odpowiedzi udzieliłeś tylko Ty, a nie Warsaw. A rozumiem, że Warsaw mówi tutaj ustami Unibetu, ale może się mylę.

    Będę wdzięczny, jeśli wskażesz mi miejsce, gdzie na stronie jest info, że pakiety są dodane....

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Pakiety sa nagroda dodatkowa, nigdy nigdzie nie bylo napisane, ze beda finansowane z puli nagrod. Turniej ma normalna strukture nagrod, a dwoch pierwszych zawodnikow wygrywa miejsce w poker team (o ile podpisza kontrakt z unibet).

    pozdr
    warsaw

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez Zorro34 Zobacz posta
    Widziałem, że odpowiedzi udzieliłeś tylko Ty, a nie Warsaw. A rozumiem, że Warsaw mówi tutaj ustami Unibetu, ale może się mylę.

    Będę wdzięczny, jeśli wskażesz mi miejsce, gdzie na stronie jest info, że pakiety są dodane....

    nie ma problemu. Kliknij w link ktory jest w pierwszym poście. Później zjedź na sam dół strony. Tam o to jest takie zdanie:
    "W turnieju w Warszawie oprócz miejsc w Polish Poker Team będą także do wygrania pieniądze, tak jak w normalnym turnieju pokerowym. (buy-in €450 +50 450 idzie do puli turnieju)"
    Chyba nie ma wątpliwości??

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kristoskristof ; 25-08-2008 o 17:36

  4. #34
    OK, wszystko jasne. Dzięki za info.

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    sobotniego minifinału nie ma w schedule, przeoczenie? (niedzielny jest)

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    dp, mash , kiedy wy jedziecie to wawy? bo my jedziemy dzis wieczorem i mamy wolne miejsca

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    skoro jedziecie wieczorem to mam nadzieje ze sie jeszcze w wawie dzis zobaczymy( my do hyatta na 20:00 sie wybieramy - ale zapewne przed 7 rano nie wyjedziemy )

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    dp, mash , kiedy wy jedziecie to wawy? bo my jedziemy dzis wieczorem i mamy wolne miejsca
    Ja jutro ekspresem, do zobaczenia.

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    -
    Posty
    295
    Ktoś sie wybiera z Lubelszczyzny ?

  10. #40
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nie wiem czy się zobaczymy dzisiaj.... dotrzemy do wawy zapewne ok 3 w nocy i na miejscu zobaczymy czy bedziemy mieli siłę i ochote na odwiedziny w kasynie