Strona 21 z 54 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 535
  1. #201
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    united lepiej radzili sobie pod bramka przeciwnika, ale chelsea zagrala naprawde fajna 1 polowe, kontrolowala przebieg gry

    bramka do szatni chyba ich podlamaal i sie nie podniesli.

    sprawdza sie to co mowilem nie tylko ja, ze to utd znow sa glownym faworytem w tym sezonie

    co sie dzieje z CR ? slabiutki

  2. #202
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Soprano - jak dla mnie to zdjecie Deco spowodowalo taki obraz chelsea w 2 polowie a nie podlamanie bramka!!! to on w 1szej polowie rozgrywal naprawde ciekawe pilki pod bramka utd....

    A co robil Ballack i Lampard to jakies nieporozumienie

    Ladna bramka berbatova na koniec

  3. #203
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Meczyk mogl sie podobac. Berbatova uratowala bramka na koniec bo caly mecz przetruchtal. Niepotrzebnie CR pcha sie do tych wolnych bo nie wychodza mu strasznie, troche go podratowala tez bramka Berbatova ale i tak ostatnio ogolnie bardzo cienko. Dla mnie najgorszym graczem byl Drogba - co sie dotknal pilki to jakas tragedia Najlepszym wg mnie byl Giggs - biegal, walczyl, ladnie rozgrywal. Wynik cieszy jak najbardziej Glory glory Man Utd !!!

  4. #204
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    A co myślicie o tym rozegraniu rzutu rożnego? Dla mnie kozak, szkoda tylko, że sędziowie się nie popisali.

    http://www.youtube.com/watch?v=4tgtvDSwReI

  5. #205
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    W gazecie dzis pisali, ze bylo to rozegranie niezgodne z przepisami - nie mozesz podac do samego siebie z rzutu roznego a Giggs tak wlasnie zrobil - zabral pilke z naroznika, troche z nia podszedl i dosrodkowal.

  6. #206
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    No przeciez Roney mu podal.
    Jak Gigs bral pilke to ona nie byla w narozniku tylko poza.

  7. #207
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    No niby Rooney nie poczekal na gwizdek sedziego a Giggs byl potraktowany jako wykonawca roznego. Zreszta niewazne, sprawiedliwosci za kilka sekund stalo sie zadosc

  8. #208
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    o ile dobrze kojarze to przy rzutach roznych nie ma gwizdka wiec to nie o to chodzi.

    imo blad byl taki że Rooney doturlal piłke do naroznika i nie odrywajac od niej nogi "wciagnal" ja spowrotem na boisko. Gdyby zostawił piłke stojącą choc na sekunde nie mozna by sie do niczego przyczepic

    zwroccie tez uwage ze w 1sek tego filmiku Webb gada z jednym z zawodników utd, w takich sytuacjach (np po przepuchaniu w polu karnym) gra sie na gwizdek.

    IMo pomysł zajebisty, ale mogli to lepiej rozegrac, np Rooney mogl szepnąc do sędziego że "wykonuje już rzut rożny... wtedy tamten nie byłby zaskoczony tym co zaszło, a zawodnicy cfc byli tak daleko ze i tak zaden by nie uslyszal
    bo prawdopodobnie sedzia boczny zostął tak samo zmylony jak cale cfc i nie wiedzial co mial zrobic i dlatego tak zareagował

  9. #209
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    jak dla mnie najlepszy w utd byl Park... ten mial dzien konia w niedziele...

    Kto zostal zawodnikiem meczu?

  10. #210
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Tak nie nawiązując do ostatnich postów w tym temacie,
    może to już nawet gdzieś było, ale ciekawy artykuł dość stary ale warto go poczytać.

    Transfery! Czyli ktoś tu kłamie… ? Redlog.pl - Manchester United - blog fanów