Strona 19 z 54 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 535
  1. #181
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Ale wygral ManU i bardzo dobrze, spokojnie chlopaki z gerrardem czy bez nie macie szans z ManU ( tylko niech tego Parka wypierdola, bo jak patrze na niego to nie moge) i CFC no a za 3 lata jak chlopaki podrosna to Arsenal bedzie wszystkich klepal

  2. #182
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Ciesze sie z wygranych MU ale niestety styl mnie nie przekonuje. Ostatniego meczu nie widzialem ale w tych poprzednich to zwyciestwa byly wymeczone. Dobrze ze Berbatov sie bramkowo odblokowal bo jego gra mi sie bardzo podoba.

  3. #183
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Lol nie mamy szans? Może przypomne ci wyniki z tego sezonu, LFC 2-1 Manu , CFC 0-1 LFC, ja sie spodziewam solidnego pogromu na old skoro na anfield się udało wygrać gdzie przeciez w tym sezonie spisujemy się gorzej niż na wyjazdach. Zresztą takie gadanie że LFC nie ma szans z kimś wygrać jest bez sensu, w meczu z MAnu i Chelsea LFC był stawiany w roli przegranego przez bukmacherów i innych "expertów" jednak to my zgarnelismy po 3 pkt w tych meczach i licze na powtórke tego w rewanżach aby już skończyć te domysły kto rządzi w Premierleague. Jestem też ciekaw jak Manu CFC oraz Live wypadną w LM bo trafili na bardzo mocne druzyny, to też będzie ważne w weryfikacji formy w tym sezonie, tylko kanonierzy mieli szczęśliwe losowanie, ale ja będe całym sercem za juve i interem sasasaaaahehehehe

  4. #184
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Panowie, realnie patrząc na szansę poszczególnych drużyn -

    Arsenal - ciężko mi to przyznać, mnie kibicowi Man Utd, cenię te drużynę od czasu walk pomiędzy Keano a Vieirą. Podoba mi się budowanie druzyny na młodzikach, lecz nie wróżę im szans na zdobycie tytułu przez najbliższe co najmniej 5 a nawet 10 lat! Mają zaciagnięty ogromny kredyt na wybudowany niedawno stadion i każdy wypromowany piłkarz będzie momentalnie sprzedawany aby załatać dziure budgetową. Ten sezon niestety moga spisać juz na straty gdyż wypadł z druzyny mózg czyli Cecs Fabregas. Podejrzewam również, iż po tym sezonie rozstanie się z kanonierami Wenger.

    LFC - nie zdobęda tytułu! dopóki trenerem będzie Benitez. Hiszpanie to wybitni gracze, niestety na ligę angielską potrzeba czegoś innego, dlatego regularnie będą tracic punkty z ligowymi średniakami. Tak jak pisałem zespół z Anfield ciągnie jeden gracz - IMHO gracz który jest w pierwszej 5 świata - Gerrard.

    Chel$ea - uśpiony tygrys, który jeszcze w tym sezonie sie obudzi! Paka nie z tej ziemi - Na bramce Cech, w obronie Terry, w pomocy Lampard i Obi Mikel, w Ataku Anelka, rozgrywający bodaj najlepszy sezon w życiu. No i jescze Drogba. Nie zapominajmy o trenerze - Scolari to fachmen pierwsza klasa. To z nimi MU będzie walczył o tytuł w tym sezonie.

    Man Utd - Cóż - klubowy mistrz Europy, klubowy mistrz świata! Najlepszy
    piłkarz 2008 roku w szeregach (notabene bez formy, we wczorajszym meczu zaliczył tyle strat co w poprzednim całym sezonie!) Zespół z Teatru Marzeń
    zbudowany wręcz perfekcyjnie! Doświadczenie (Scholes, Giggs, Van der Sar, Ferdinand) łączy się z młodzieńczym polotem (CR7, Wazza, Nani, Rafael, Anderson) oraz z doskonałymi rzemieślnikami (Carrick, Vidić, Evra, Berba, Tevez i Park)
    Szeroka ławka rezerwowych zapewnia nam mozliwośc gry na wszystkich frontach!

    Moja prognoza na sezon:
    Man Utd oraz Chel$ea walka o dwa pierwsze miejsca.
    Liverpool zajmie 3 pozycję
    o miejsce premiowane startem w lidze mistrzów powalczą Arsenal, Villa i moze Everton.

    To moja subiektywna ocena zapraszam do dyskusji

    A co do przyszłego sezonu to podobno pierwsze miejsce kupiła juz grupa z Dubaju

    Pozdr.

  5. #185
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Czytałem gdzieś, że nowy właściciel Man Utd. chce zakupić 18 zawodników każdy za 30 baniek co da ponad 500 baniek na transfery

    zobaczymy ile w tym prawdy, ale to jest taka kasa, jaką w naszej lidze to chyba w całej historii ciężko zebrać

  6. #186
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    54
    Mysle ze poki Ferguson bedzie menadzerem i trenerem to nie w glowie mu beda takie transfery. On woli kupic 2-3 dobrze rokujacych zawodnikow + 1 jak Berbatov z doswiadczeniem i tym "czyms".

  7. #187
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    Czytałem gdzieś, że nowy właściciel Man Utd. chce zakupić 18 zawodników każdy za 30 baniek co da ponad 500 baniek na transfery

    zobaczymy ile w tym prawdy, ale to jest taka kasa, jaką w naszej lidze to chyba w całej historii ciężko zebrać
    Pomyliłeś chyba kluby, chodzi o City z Manchesteru

  8. #188
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez losadamos Zobacz posta
    Panowie, realnie patrząc na szansę poszczególnych drużyn -



    Man Utd - Cóż - klubowy mistrz Europy, klubowy mistrz świata! Najlepszy
    piłkarz 2008 roku w szeregach (notabene bez formy, we wczorajszym meczu zaliczył tyle strat co w poprzednim całym sezonie!) Zespół z Teatru Marzeń
    zbudowany wręcz perfekcyjnie! Doświadczenie (Scholes, Giggs, Van der Sar, Ferdinand) łączy się z młodzieńczym polotem (CR7, Wazza, Nani, Rafael, Anderson) oraz z doskonałymi rzemieślnikami (Carrick, Vidić, Evra, Berba, Tevez i Park)
    Szeroka ławka rezerwowych zapewnia nam mozliwośc gry na wszystkich frontach!

    Moja prognoza na sezon:
    Man Utd oraz Chel$ea walka o dwa pierwsze miejsca.
    Liverpool zajmie 3 pozycję
    o miejsce premiowane startem w lidze mistrzów powalczą Arsenal, Villa i moze Everton.

    To moja subiektywna ocena zapraszam do dyskusji

    A co do przyszłego sezonu to podobno pierwsze miejsce kupiła juz grupa z Dubaju

    Pozdr.
    Odniosę się może do tego zdania : "Zespół z Teatru Marzeń
    zbudowany wręcz perfekcyjnie!" trudno się nie zgodzić, budżet ManU jest ogromny, tyle że pieniądze nie gwarantują sukcesu, chyba nie muszę przytaczać historii Realu Madryt? Jak dla mnie ten Ronaldo wcale nie jest najlepszym piłkarzem świata, owszem jego technika gry jest imponująca, ale nie cenię piłkarzy którzy stają się maszynami do zarabiania pieniędzy, i dbają bardziej o to jak wyglądają i ile zarobią niż o dobro swojego klubu i dobrą grę, to świetnie obrazuje właśnie ronaldo, narcyz do potęgi, gra w milionach reklam, i mimo zapowiedzi ze medzie gral dla diabłów to już miał odchodzić z klubu w ostatnim okienku, i już był płacz (jak to ma w zwyczaju) i przepraszanie wszystkich dookola, spójrzmy na Gerarda, czy on odszedłby z LFC gdyby gdzies placili mu 2x tyle ? Co do tego że Benitez to słaby trener, ja go szanuje za tą pracę którą wykonał z LFC napewno wymagało to sporo umiejętności aby wyprowadzić tą drużynę i osiągać takie wyniki. Jak dla mnie ManU raczej nie wygra w tym sezonie ani LM ani ligi angielskiej, a juz to ze LFC bedzie 3 jest mocno przesadzone Napewno sezon zapowiada się jako jeden z ciekawszych w ostatnich latach, ja wierze że liverpool w końcu się przełamie i po 19 latach 19 trofeum trafi właśnie na Anfield road.

  9. #189
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Chyba sie nie rozumiemy. Nigdzie nie napisałem, że Benitez to słaby trener! Trenerem jest rewelacyjnym, ale na ligę hiszpańską, myslę, iz poradziłby sobie także w lidze włoskiej. Musisz zrozumieć, że klub piłkarski MUSI być maszynka do zarabiania pieniedzy! Jeśli będzie zarabiał kasę to będzie przeznaczał ja na zakupy badz też inwestycje. United nie było budowane tak jak Chel$sea czy teraz Man City.

    Co do Ronaldo - bez wątpienia najlepszy gracz tego roku! Czy jest najlepszy na świecie - tego nie wie nikt! Dla każdego może to być inny piłkarz! Jeśli chce zarabiać na reklamach to juz jego sprawa, każdy chce zapewnic sobie godziwa przyszłość. Dla większości z nas ta kasa jest i tak nie do ogarnięcia!

    A co do Budgetu Man UTD jest on budowany sukcesywnie od parunastu lat! Nikt nie przyszedł do klubu z walizka pieniędzy! Powiem więcej - kontrolę nad klubem przejeła amerykańska rodzina Glazerów, która wzięła kredyt w 3 bankach aby przejąc pakiet kontrolny akcji klubu.

    Jeszcze jakies pytania? to chętnie odpowiem.

    pozdr.

  10. #190
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez losadamos Zobacz posta
    Pomyliłeś chyba kluby, chodzi o City z Manchesteru
    oczywiście, ze chodziło mi o City tylko tak się zaczytałem w poprzedni post, że wyszło Utd. przepraszam za przejęzyczenie

    chodziło mi, ze jakby spełnione zostały te zapewnienia i by odpowiedni poukładać taką ekipę to może i Man City zamieszać trochę