Strona 18 z 54 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 535
  1. #171
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    Jeżeli Stevie komuś nakopał to się kolesiowi należało.
    this ^^

    kryska by pewnie uciekła

    a co do tego co trotyl napisał:
    długa droga przed nami... i to nie cfc ale ManU bedzie najtrudniejszym przeciwnikiem IMO.
    Jeden skowronek ze zdziesiatkowanym Newcastle wiosny nie czyni, nie zapominaj o naszych ostatni koszmarnych wystepach na Anfield (nie liczac Boltonu)

    napewno w ostatnich emczach pokazalismy ze sta nas na walke do samego konca
    Keane sie odblokowal, za niedlugo wroci torres
    Riera jest swietny, Insua bije na glowe Dossene, Leiva gra coraz lepiej, morale jest wysokie
    juz nie pameitam kiedy w styczniu miałem takie nadzieje

  2. #172
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No, CFC ma wyraźny kryzys ostatnio, zresztą LFC też w ostatnich meczach nie zachwycał, 3 glupie remiy i zamiast 9 pkt bylo 3pkt, naszczęście CFC też zawaliła swoje mecze ale przewaga mogła być znacząca. Co do Anfield, to rzeczywiscie nie jesteśmy w tym sezonie fortecą nie do zdobycia ale za to co dzieje się na wyjazdach Zdobyliśmy 3pkt z "the blues" na ich terenie, zdobyliśmy także 3 oczka na Anfield z ManU, i jak tu nie wierzyć w The Reds że wywiozą kolejne 3pkt z OldTraford? Będzie ciężko ale walczymy.

    A tak na marginesie czy tu nie ma żadnego działu o Lidze mistrzow, bo wpisuje do wyszukiwarki i nic ;/ jak jest to proszę o linka bo trzeba przedyskutowac sprawy meczu Liverpoolu z Królewskimi z Madrytu, panoowie Żal tylko że milan sie tak ztoczył że już w LM nie gra bo chciałbym znowu finał LFC-milan i było by 2-1 w trójmeczu dla podopiecznych Beniteza uwieżcie

    Dobra rozpisałem się.

  3. #173
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  4. #174
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    "Bild": Błaszczykowski o krok od przejścia do lidera Premiership - Onet.pl Sport - 29.12.2008 co o tym myślicie ??

    realne/nierealne
    fajnie/ nie fajnie
    ma szansę grać/nie ma szansy

    ja nie wiem osobiście czy realne, ale wg mnie to chyba nasz najlepszy eksportowy zawodnik i jako jeden z niewielu ma szansę na grę w najlepszych klubach europy. No może jeszcze Boruc jak nie będzie pajacował.

    niestety źródło to Bild... więc chyba mało pewne info

  5. #175
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Myślę że dość realne
    Czy fajne, myślę że tak, ale co do następnego punktu raczej wątpie że bedzie wytępował w pierwszej 11, kogo miał by zastąpić? Wiadomo że pogra trochę w meczach o "pietruszkę" czy wejdzie przy wyniku 3-0 na 20min, gdzie bedzie bardziej sie rozwijal w podstawowym w BVB czy na rezerwach LFC? Zobaczymy jestem bardzo ciekaw tego transferu, i mam nadzieje że do niego dojdzie i kuba wywalczy sobie miejsce w pierwszej 11

    Edit: ManU znowu 1-0, oni wszystko wygrywają na river ostatnio
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 29-12-2008 o 22:47

  6. #176
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    tym razem w przeciwienstwie do Stoke nie bylo na river

  7. #177
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    jestem wielkim fanem błaszczykowskiego i uważam że byłby sporym wzmocnieniem, bo to klasyczny skrzydłowy i takiego zawodnika od dawna w liverpoolu brakuje na prawej stronie,
    trzeba by wtedy bylo coś z kuytem zrobić ale już benitez powienien to pogodzić

  8. #178
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    tym razem w przeciwienstwie do Stoke nie bylo na river
    No to powiedzmy że dobrali jednego outa na turnie


    sinobrody tyle ze nie wiadomo czy znalazlo by sie miejsce dla dirka i kuby, a nawet jesli to kogo proponujesz "posadzic" zeby blaszczykowski mogl grac?

  9. #179
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Na razie to Wam posadzili Gerrarda Buahahahaha!!

  10. #180
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Heh, pewnie dostanie za to dożywocie... tak na serio to pewnie sie okaze ze nic nie zrobil/ ze to byla plotka/ albo ze wyszedl za ogromna kaucją rzędu 1k funtów, ale widac ze niektorzy to woleli by zeby gerrard nie gral, juz go strazyli smiercia otatnio, rozwalili mu auto, coś czuje że chcą wykończyć faceta psychicznie, WTF, powodzenia im życze, jak nie wykończyło go 0-3 do przerwy w finale ligi mistrzów to ma go wykończyć rozwalone auto za 50k funtow