Strona 17 z 54 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 535
  1. #161
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    i jak sie podobało ?

  2. #162
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Tak można powiedzieć skuteczność się "nieco" podniosła w drugiej odsłonie. Ale chelsea mnie denerwuje do przerwy przegrywali 1-0 a juz 1-2 ;/

  3. #163
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Soprano przyznaj że ta sytuacja w tabeli zaczyna się podobać, jak w tym sezonie Liverpool nie sięgnie po tytuł to juz nie wiem co będzie.

    1. Liverpool 45pkt
    2. Chelsea 42pkt Oleeeee

    tak trzymac do końca panowie

  4. #164
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Tak koło końca lutego 2009 obudzicie się z minimum 5 punktową stratą do MU! Mam nieodparte wrażenie, że jak Gerrard się posypio to razem z nim cały LFC. Ten gość jest niesamowity!

    Pozdr.

  5. #165
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez losadamos Zobacz posta
    Ten gość jest niesamowity!
    W końcu nie każdy zawodnik jest nazywany legendą klubu, Gerrard to fenomen w LFC i nie ma sie co dziwić że to on jest podporą tej drużyny, tyle że zanim Gerrard się jak to powiedziałeś "posypie" to minie troche czasu, czytałem jego autobiografię, sam twierdzi w niej że nawet jeśli nie będzie w stanie już wytępować na boisku to chce zostać trenerem LFC! Także ja bym sie nie bał o zaplecze psychiczne i motywacje zespołu do wygrywania na najbliższe 15 lat Ale też nie samym Gerrardem żyje Liverpool, niedługo ma wracać Torres który jak dla mnie bedzie w życiowej formie dopiero za te 2-3 lata ma jeszcze czas, jest Skrtel, bardzo podoba mi się gra tego zawodnika, jet przecież młody rayan babel, jest 19 letni Ngog który gra coraz lepiej, i bedą nowi także przyszłość należy do LFC, jak dla mnie ManU w tym sezonie nie powalczy, jeśli jutro polegną na Old z Middlesbrough to nie wróże im mistrzostwa w tym sezonie. Po rozegraniu meczy które mają zaległe przypuszczam że nie zdobędą kompletu i będą mieli stratę do LFC mniej wiecej taką jak Chelsea lub wiekszą, wszystko moze się rozstrzygnąć w drugim meczu bezporednim, zobaczymy.

    EdiT: a ta 5 pkt strata to chyba do kibiców Chelsea była, albo innych arsenalów ? A tak właściwie gdyby w ManU nie było Fergusona, C.Ronaldo, Rooneya, i Ferdinanda to może z bólem serca zniósłbym remis z LFC na old, ale niestety wszystkich nie wywalą i live musi znowu wygrać, ciężki los... Jutro całym sercem za Middlesbrough
    Ostatnio edytowane przez totoryl ; 28-12-2008 o 20:13

  6. #166
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez totoryl Zobacz posta
    ... niedługo ma wracać Torres który jak dla mnie bedzie w życiowej formie dopiero za te 2-3 lata ma jeszcze czas, ...



    To ja sie boje myslec co bedzie za 4 lata z chlopakami z Arsenalu

  7. #167
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Podoba mi się polityka transferowa arsenalu, stawiają na młodzież i to się im opłaci niedlugo napewno.

  8. #168
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627

  9. #169
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Co te angielskie piwo robi z człowiekiem

  10. #170
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Jeżeli Stevie komuś nakopał to się kolesiowi należało.
    Mam nadzieję że to się szybciutko wyjaśni. Pewnie romek opłacił gliny