Strona 1 z 54 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 535
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Kirek podsunął mi myśl by załozyc nowy temat na ten sezon.
    Napewno będzie go łatwiej przeglądać.

    dalem "neutralny" topic, choc i tak wszyscy wiedzą, że to najlepsza, najciekawsza itp itd liga na świecie.

    Sezon 08/09 rusza lada moment. Okienko transferowe wciąż otwarte.
    Póki co kryśka ciągle w united, frank (ale mnie kusi by dopisac jeszcze przydomek lamparda ) w chelsea

    do nas przeszdł Keane, niestety nie dalo sie pozyskac bentleya, ale wojna o Barryego wciąż trwa.
    Ostatnio 4-0 z rangersami dobrze wróży. Za niedługo kwal. ligi mistrzów z Liege. Bedzie good

    Torres + Keane = 19 majster na Anfield

  2. #2
    sam jestem też wielkim fanem lfc, ale powiem szczerze nie jestem fanem transferu Barrego. Pozatym myśle lepiej byłoby kupić jakiegoś obrońce bo tam troszkę mi się nie podoba co z tyłu się dzieje...
    Carra - ostatni sezon mocno sredni w jego wykonaniu, bardzo duża ilość rażących błedów (jakby był jakimś debiutantem) i tak na dobrą sprawę jedynym świetnym środkowym obrońcą jest Agger, bo Skrtelowi chyba jednak troche brakuje, chociaż teraz powinien rozwinąc się. Jeszcze środek jak środek, ale lewa obrona mi się zupełnie nie podoba póki co sprowadzony Dossena wydaje się bardzo wolny jak na Premiership, więc chyba nadzieja w tym, że Aurelio bedzie ciągle zdrowy. Póki co sklad widze tak:
    Reina - Aurelio, Agger, Skrtel, Arbeloa - Alonso, Masche - Babel, Keane, Gerro - Torres.
    Niby temat o Premiership no ale chciałem się wypowiedzieć o przyszłym mistrzu Anglii ;] pozdro.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Zgodnie z tradycją pora przyjąć kilka zakładów. W tym roku przygotowałem pakiet na cały sezon. Powinno być to wygodniejsze i jednym 'deal' załatwiamy cały sezno . Gotowy jestem przyjąć po jednym pakiecie od klubu. Ze względu na wcześniejsze sezony przy trzech zespołach ofertę kieruję bezpośrednio do graczy.

    Liverpool: Soprano
    Manchester United: LosAdamos
    Chelsea: Jager

    Przepraszam innych fanów tych drużyn ale sami rozumiecie TRADYCJA a masowe zakłady z fanami tej samej drużyny to już nie dla mie bo z zabawy stanie się hazardem :]. Z tego co można było przeczytać na forum jest jeszcze kilku fanów Arsenalu więc może ktoś jeszcze się zdecyduje na zakłady. Oczywiście jeżeli zdarzy się że jakiś meczyk będziemy wspólnie oglądać to jakieś drobne zakłady pewnie uskutecznimy .

    Jeżeli są chętni fani innych drużyn to zapraszam.

    Pakiet (jednostka rozliczeniowa Jack Daniels)

    1. Miejsce w lidze: 0,7L (w przypadku zdobycia mistrzostwa 1L)

    2. Zdobycie pucharu:
    Liga Mistrzów: 1L
    Puchar Anglii: 0,7L
    Puchar Ligii Angielskiej: 0,5L

    3. Mecze ligowe i pucharowe:
    wygrana u siebie: 0,5L (w przypadku różnicy bramek >3 0,7L)
    wygrana na wyjeździe: 0,7L (w przypadku różnicy bramek >3 1L)
    wygrana na terenie neutralnym: 0,5L (w przypadku różnicy bramek >3 0,7L)

    4. Najskuteczniejszy napastnik w meczach Premiership: 0,5L (w przypadku zdobycia króla 0,7L)

    Soprano, LosAdamos, Jager czekam na magiczne 'deal' lub korekty.
    Może znajdzie się jakiś fan: Tottenhamu, Evertonu, Manchesteru City lub innej drużyny również chętny do zabawy?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-08-2008 o 14:44

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    a przyjmujesz zakłady tylko na win ligi czy dajmy na to, że któryś ze słabszych będzie w pierwszej połówce, albo jakis średniak podium itd ??

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    kirek jakis handicap na tottenham?

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    SponToN: Raczej nie, tylko pakiety Arsenal vs inna drużyna. Oczywiście w przypadku drużyny która nie gra w LM ta pozycja odpada. Wydaje mi się że jest jeszcze kilka drużyn w Premiership których fani mogą się pokusić o pakiecik . Jeżeli przed rozpoczęciem sezonu nie będę miał pakietu z jakąś drużyną wtedy mogę przyjąć zakłady na wybrane pozycje z pakietu na daną drużynę.

    W.A.Reblel: Czy ja wyglądam na bukmachera aby dawać handicapy? Albo wierzysz w swoją drużynę albo niestety nie będzie 'deala'. Podchodząc w ten sposób to ja od chłopaków powinienem również krzyczeć handicap bo stawiam że przed sezonem Arsenal u fachowców będzie miał najniższe notowania z całej czwórki ale przecież to nie o to chodzi. Ja i tak wiem że dzieciaki Wengera skopią tyłki faworytom .
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-08-2008 o 14:35

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Czuję się pominięty, więc banuję ten wątek... Tyle Jacka Danielsa do wygrania, a ten proponuje abstynentowi Losadamosowi tego deala! Skandal!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 04-08-2008 o 14:44

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Jack nie ma co się obrażać pewnie uda nam się obejrzeć wspólnie u Clipera jakiś meczyk więc i 'deala' się zrobi . Zresztą na WLP jest jeszcze co najmniej dwóch fanów Arsenalu więc możesz z nimi zrobić zakłady na pakiety a i Jager na Chelsea pewnie przyjmie więc będziesz miał okazje nakupować chłopakom sporo JD :P
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-08-2008 o 14:45

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Kirek rpzeciez ja tego za rok nie wypije
    ale niech bedzie, ale proponuje 2 zmiany:

    Liga Mistrzów: 1L
    Puchar Anglii: 0,7L

    Fa powinien byc na rowni z LM

    i skoro jeest zaklad o strzelca, to propouje tez o lepsza defensywe

    aha i jak sie rozliczamy- tylko z roznicy czy wszystko ? po meczach ligowych bedzie tego troche

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Zmiany do Pakietu dla Soprano:

    1. Liga Mistrzów = Puchar Anglii
    Ok ale w takim razie równamy w dół czyli 0,7L

    2. Lepsza defensywa
    Czyli która drużyna straci mniej bramek w Premiership: 0,5L (w przypadku najskuteczniejszej defensywy ligii 0,7L).

    Mecze rozliczamy na bieżąco, puchary kończą się w różnych terminach więc tutaj nic się nie znosi. Jeżeli z jakiś powodów nie będzie okazji do spotkania zawsze pozostaje poczta. Punkty związane z zakończeniem Premiership możemy rozliczać poprzez różnicę.

    Pasuje?