Strona 53 z 54 PierwszyPierwszy ... 34351525354 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 535
  1. #521
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez losadamos Zobacz posta
    Liverpool - problemy właścicieli z płynnością
    akurat to nie jest dobra wiadomośc dla przeciwników Liverpoolu, bo w koncu amerykanie beda zmuszeni na sprzedaż LFC, a szejkowie z Dubaiu czy gdzieś tam tylko na to czekają
    a wtedy kasy na wzmocnienia nie zabraknie

  2. #522
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    ta i wtedy pójdziecie śladami Fulham, QPR czy ManCity - same "sukcesy"

  3. #523
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357

  4. #524
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Stało się!

    Official

    http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6634291

    Ogromna strata MU oraz Premiership

    Cieawe czy SAF ma już alternatywę !? Może Ribery

    Ostatnio edytowane przez losadamos ; 11-06-2009 o 10:45

  5. #525
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    No to sobie chłopak zaje..ł karierę tym posunięciem. Takie moje zdanie, miał talent ale w Realu to on raczej się zmarnuje, no cóż trudno, MU osłabiło się tym znacznie, ale nie będę płakać

  6. #526
    Póki co tylko Rafa nie ugiął się pod presją Pereza ;]

    o Ribery'im raczej MU może zapomnieć, bo on grać ponoć w Anglii nie chce. Pewnie zadowolą się Tevezem chociaż troszkę tych funtów im zostanie nawet po Tevezie

  7. #527
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Ja właśnie pije piwko z okazji mistrzostwa Liverpoolu, bo choć fanem talentu krystyny nigdy nie byłem to należy mu oddać, że hullom i innym stokeom wbijał bramki regularnie.
    Swoja droga real nieźle namącił a jeszcze połowy czerwca nie ma, a te osł z barcelony wymieniły (na95%) genialnego eto na slabego ibrahimovica
    sezon ogorkowy bedzie mega ciekawy, mam nadzieje ze rafa szykuje jakies asy

  8. #528
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    Swoja droga real nieźle namącił a jeszcze połowy czerwca nie ma, a te osł z barcelony wymieniły (na95%) genialnego eto na slabego ibrahimovica
    Po huju genialny. On w tej Barcelonie to powienien strzelac 2 razy wiecej goli. Gdzie to w kazdym meczu marnowac po kilka setek. I kazdego karnego.

    A wlasnei takiego napastnika jak Ibrahimowic im potrzeba.
    Silny, dobry technicznie, wysoki i z poteznym udezeniem. Bedzie mial kto gole z glowy strzelac. I karne
    Tylko zeby sie wkompnowal w styl Barcy to bedzie duzo lepszy od Eto.

  9. #529
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Vidic tez out ?
    Alex bedzie miec sporo kasy na transfery, ale mimo wszystko lepiej miec starych sprawdzonych graczy niz kupowac nowe gwiazdy ktore niekoniecznie musza sie sprawdzic (patrz Berbatov)

  10. #530
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    247
    Chyba mogę przyjąc jakis sidebet, że Vidic jednak pozostanie na Old Trafford! Dobrą wiadomością jest fakt, iż Glazerowie pozwolili wydac kasę za Ronaldo na wzmocnienia (były pogłoski jakoby chcieli splacic czesc długów tym transferem)

    Jestem ciekaw kto trafi na miejsce krystyny !?

    Ribery, Silva a może młodziutki Sanchez.