Strona 66 z 71 PierwszyPierwszy ... 16566465666768 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 710
  1. #651
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    oczywiście JDX masz racje , że duża moc podnosi bezpieczeństwo podczas wyprzedzania itd. dlatego nie polecam Kubie aut które ledwo się toczą... 140 kucy naprawdę jest wg mnie optymalne dla poczatkujacego kierowcy. prawda jest taka , że korzystać z mocy w umiarkowany sposób potrafią korzystać dopiero doswiadczeni kierowcy, a młodzi podpuszczeni przez znajomych cisną ile fabryka dała a nie starcza im umiejętności by nad takim potworem zapanować a fantazja ich ponosi.

  2. #652
    Dołączył
    Apr 2010
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    młodzi podpuszczeni przez znajomych cisną ile fabryka dała a nie starcza im umiejętności by nad takim potworem zapanować a fantazja ich ponosi.
    Jestem w podobnym wieku co Jakub W. i muszę Ci powiedzieć, że raczej się mylisz. Prowadziłem ostatnio mając cały samochód znajomych i bardziej i wytrzeszczali oczy, że da się tak spokojnie i płynnie jeździć. Bo szybko każdy umie w tym wieku jeździć ale płynnie mało osób.

    Cytat Zamieszczone przez Jakub W. Zobacz posta
    Kurde dzisiaj wracałem w nocy z bilarda z kolegą, na chwile wstąpiłem na opustoszały parking i musze powiedzieć, żę:
    "Chyba wiem z czego ty alutekfiutek masz zjare"
    fajnie jest pobawić się z ręcznym i gazem, niesamowita frajda A zrobienie sobie samochodu do zabawy ze starej bmki jest świetnym pomysłem ! Jak rozbije nie ma straty a i krzywdy raczej se nie zrobie.
    Eee tam po co ręczny?
    Od czego masz lewą nogę


    BTW Jak naprawdę chcesz się bawić jazdą i samochodem. To kup E30 nie będzie żal, a radochy wiele

  3. #653
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    LOL ze znajomymi to ja też jeździłem spokojnie i płynnie, ale gdy sam to czasem aż szkoda gadać, mimo iż miałem auto które posiadało 85KM to świrowałem nim na maxa.
    Poza tym co tu dużo mówić - lepsze auto szkoda zarysować, a o tanie używane tak nie trzeba dbać. Nowym autem nie pośmigasz sobie bokiem na żwirku, starym owszem

  4. #654
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346


    no to jedziemy..

  5. #655
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880

  6. #656
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    na wyrazie hybryda przewaznie wylaczam artykul ; ]

  7. #657
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    wczoraj przyjechal do mojego znajomego koleś zeby wyciagnac mu licznik z mercedesa W124 bo chcial skrecic mu troche przebieg przed sprzedaza
    po rozebraniu licznika w srodku w liczniku na gumeczce byla taka karteczka
    mimo wielu prob nie udalo mi sie wrzucic fotki tylko link, pomoz adminie wrzucic foto i skasuj to zdanie
    http://img189.imageshack.us/i/dsc00117my.jpg/

  8. #658
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    hahaha n1

  9. #659
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348

  10. #660
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331