Strona 1 z 71 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 710
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    są tematy o konsolach, kobietach, polityce, filmie itp, ale nie ma jeszcze tematu o innej wielkiej pasji wielu z nas - o samochodach.
    osobiście mam totalnego hopla na punkcie motoryzacji i w moich żyłach na bank płynie benzyna od ponad 20 lat czytam mnóstwo czasopism motoryzacyjnych a od kilku lat wertuję również internet. pierwszy raz osobiście za kółkiem prowadziłem autko w wieku ok 12 lat i od tego momentu ciężko mnie zza niego wyciągnąć. uwielbiam jazdę rajdówką (ale zdecydowanie lepiej jest na miejscu pasażera z prawdziwym rajdowcem za kółkiem) sam próbuję troszkę driftować , jeździć na gokartach, quadach, buggy i staram się doskonalić swoją jazdę przy każdej możliwej okazji.
    wrzucajcie tu wszystkie ciekawostki związane z motoryzacją, pytania, problemy itp

    ja zacznę od wrzucenia tu linka z fotkami auta moich marzeń (jednego z kilku)
    Picasa Web Albums - Paweł - BMW M6 E24 Hi...
    286 KM, rocznik 1988 - wyprodukowano ich w tym roczniku tylko 437 sztuk - perełka w stanie kolekcjonerskim
    no i wydało się... tak - jestem fanem BMW auta z przednim napędem mnie nie kręcą...
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 02-08-2008 o 14:59

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    No to grinduj, kolego, grinduj. 40 tysięcy to nie majątek.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    za 40k to bym ją kupił choćby dziś, ale gosc tego w życiu nie sprzeda... myślę, że na tą bunie to trzeba mieć min 80-90tys zł. a tu to trza by wygrać 100k gwarantowane na boss media, (niestety ostatnio odpadłem 13-sty) bo grindowanie na moich stawkach to za mało ;(
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 02-08-2008 o 15:44

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Skoro już powstał taki wątek, to się podłączę, bo akurat jestem w potrzebie kupna nowego auta.

    A jako, że moje stawki (NL100) nie upoważniają do myśli o wypasionej beemce, szukam czegoś z roczników 2000-2002 w cenie powiedzmy do 15k PLN, no góra do 20k

    Polecacie coś poza standardową Astrą (bo tania i tanie części), o której jednak słyszałem wiele niepochlebnych opinii?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    myślałem , że nick zobowiązuje do astona martina...? najlepiej kup DB9

    a na NL100 można się dorobić beemki... spręż się

    a tak na serio, to powiedz ile km rocznie chcesz robić, czy jeździsz sam czy z rodziną, czy chcesz coś o sportowym zacięciu czy wystarczy Ci np 85 koników, czy chcesz wozidełko o niskich kosztach utrzymania czy też za odrobinę szaleństwa jesteś skłonny wydać trochę więcej?

    jeśli chcesz wozidełko to poważnie przemyśl pomysł kupienia daewoo. to mocno niedoceniana marka, a znam sporo osób które sobie chwalą te auta za niskie koszty utrzymania i bezawaryjność. moja mama miała matiza i zrobiliśmy nim 90k km z jedną drobną usterką za 300zł a tak to tylko eksploatacja.
    tutaj jest sensowna nubira: http://moto.allegro.pl/item404455360..._i_abs_em.html
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 02-08-2008 o 16:30

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    od dwóch lat poruszam się ASTRA II 1.7 TDI z 2000r i polecam ze względu na ekonomię i dynamikę jazdy.

    Jak dobrze trafisz to może Seata LEON, słabo wyposażoną A3 z zachodu.

    Ciekawą opcją jest Volvo s40/v40 naprawdę niezawodne i bardzo wygodne auto..


    To takie propozycje na szybko....

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Ja słyszałem od faceta który sprowadza auta że właśnie w tym dieslu którym jeździsz coś niedobrego w silniku się dzieje po 160-180 tysiącach, jakaś wada fabryczna niby, ale może to bzdury.
    Bo za te 15k to wydaje się optymalny wybór.
    Aston myślę że focus za tą kasę to też dobry wybór. A jak możesz więcej na bene wydawać to passat z Niemiec albo Francji, jak dobrze na necie poszukasz to może trafisz nawet jakiś 7-10 letni w tej cenie.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    musiek dobrze prawi A3, S40 czy leon to fajne autka.

    ale jeśli chcesz coś z klasą i naprawdę oryginalnego to skuś się na saaba np: SAAB 93 2.0 TURBO 200 KM CLIMATRONIC (409223288) - motoAllegro
    ale musisz być przygotowany na spore koszta utrzymania, za to wrażenia z jazdy tak wspaniałym autem są bezcenne

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    arthur79 nie strasz ludzi bo na zegarach mam 169tys....


    alutek ten Saab to ciekawa alternatywa mam na swoim kocie przejachane ponad 12tys w 3 miechy podobnym autem (volvo s70 2.0turbobenzyna z 1998 wrazenia niesamowite - niejednemu oglononemu panu z niemieckiego auta mina zrzedła - żeby nie było nie mam nic do BMW - choć osobiście wole znaczek AUDI) no i moim zdaniem to volvo łądniej wygląda, ale to kwestia gustu,a o tym się nei dyskutuje

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    a co sądzicie o czymś takim?

    BMW 320 pakiet M3, 2000r., 1900cm3 - otoMoto